TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ТИЈАНА ДАПЧЕВИЌ ОСЛАБНАЛА 45 КИЛОГРАМИ! Пејачката е преполовена – ОВА Е НЕЈЗИНАТА ТАЈНА!

Попара - 10.06.2021

Пејачката Тијана Дапчевиќ ја објави својата фотографија на Instagram и го покажа затегнатото тело, новата фризура и предизвика лавина од пофалби за својот изглед. Имено, Тијана најпрво ја покажа новата фризура, долга руса коса врзана во опашка, но и ...

(ФОТО) ГОЛЕМИ ПРОМЕНИ: Тијана со долга коса и неколку килограми помалку: „Дали си тоа ти?“

Екран - 10.06.2021

Нашата позната пејачка, Тијана Дапчевиќ, на својот Инстаграм профил објави фотографија на која позира со нова фризура. „Тијана видливо ослабе и фановите се воодушевени од промената“ Не помалку ниту повеќе, таа има долга коса со светло розеви нишки ...

ФОТО | Тијана Дапчевиќ го промени стилот: Долга коса и фит тело, пејачката доби стотици комплименти

Слободен Печат - 10.06.2021

Балканската ѕвезда Тијана Дапчевиќ објави фотографија на нејзниот инстаграм-профил, на која може да се забележи дека пејачката и актерка е во топ форма, а има и нова фризура, па доби бројни комплименти за новиот изглед.

Oслабнала 45 килограми: Tијана се „стопи“

Бриф - 10.06.2021

Популарната македонска пејачка и актерка Тијана Дапчевиќ на социјалната мрежа Инстаграм објави фотографија и го покажа својата нова фризура, но и своето „ново“ витко тело. Тијана сега има долга и „плава“ коса, но и стомачни мускули и слаб струк.

Тијана Дапчевиќ непрeпознатлива: Ослабена и со долга коса, изгледа совршено! ФОТО

+инфо - 10.06.2021

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по нејзиниот стил, како во облекувањето така и во фризурата, која речиси никогаш драстично не ја менува.. Тијана со последната фотографија ја покажа и новата фигура и новиот имиџ.

ФОТО: Тијана Дапчевиќ непрeпознатлива - ослабена и со долга коса, изгледа совршено

Press24 - 10.06.2021

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својата картка руса коса и автентичниот стил на облекување. Но, сега пејачката се одлучи за промена. Тијана со последната фотографија ја покажа и новата фигура и новиот имиџ.

Тијана се преполовила – Имала 115 килограми, а денес изгледа совршено како никогаш досега!

ММС - 10.06.2021

Пејачката Тијана Дапчевиќ објави на Инстаграм фотографија со која успеа да ги измами следбениците. Пејачката Тијана откри дека во бременоста се здебелила 45 килограми и пред породување имала 115 килограми. – Буквално носев уште еден човек во себе.

„Ова си ти!?“ - долга коса, тело 'за на телевизија'... Тијана Дапчевиќ во сосема поинакво издание кое ги воодушеви ...

Точка - 10.06.2021

Пејачката Тијана Дапчевиќ со години е препознатлива по својот стил, дел поради облекувањето, дел поради фризурата, која речиси никогаш драстично не ја менува. Но, Дапчевиќ во последните објави на социјалните мрежи, се покажа во поинакво светло.

(ФОТО) Тијана Дапчевиќ непропознатлива: Ослабена и со нов свеж имиџ

iPortal - 10.06.2021

Балканската ѕвезда Тијана Дапчевиќ објави фотографија на нејзниот инстаграм-профил, на која може да се забележи дека пејачката и актерка е во топ форма, а има и нова фризура, па доби бројни комплименти за новиот изглед.

Тијана Дапчевиќ драстично го промени имиџот: Сега има долга коса и ослабе дури 45 килограми, на неа сега останаа само ...

Курир - 10.06.2021

Пејачката Тијана Дапчевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографија која речиси сите ја погледнаа два пати. Македонската пејачка која живее во соседна Србија буквално се стопи во изминатиот период, а ја покажа и новата фризура на себе.

ИЗГЛЕДА СОВРШЕНО: Тијана Дапчевиќ ослабена и со долга коса (ФОТО)

Локално - 10.06.2021

Македонската пејачка Тијана Дапчевиќ со последната фотографија ги покажа новата фигура и новиот имиџ. На најновата фотографија која ја објавила на својот профил на Инстаграм, Тијана има долга руса коса, со прамени во нежно виолетова боја.

Тијана Дапчевиќ целосно го промени изгледот: Долга коса, невообичаено стилски облечена, ја истакна совршената фигура во ...

Женски магазин - 09.06.2021

Пејачката Тијана Дапчевиќ изненадува и заведува со нов изглед кој е вистинско освежување. Речиси откако знаеме и паметиме за Тијана таа е препознатлива по нејзината пикси фризура, која ја носи во платинесто руса боја.