TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бразилка го убила сопругот, му го исекла полниот орган и го испржила

Канал5 - 10.06.2021

Жена од Бразил е осомничена за убиството на нејзиниот сопруг и е притворена. Дајане Кристина Родригес Мачадо (33) е уапсена од полицијата на 7 јуни во бразилскиот град Сао Гонкало во близина на Рио де Жанеиро.

Жена во Бразил си го убила мажот, му го отсекла и го испржила пенисот

Независен - 10.06.2021

Уапсена е жена во Бразил која се сомничи дека го убила мажот, а пота му го отсекла пенисот и го испржила. Дајан Кристина Родригез Мачадо (33) полицијата ја уапсила на 7 јуни во бразилски Сао Гонсало во близина на Рио де Женеиро.