TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Heineken слави 150 години со целодневна забава во Градски парк со 150 диџеи: Destination Good Times

Црнобело - 28.09.2023

ПРОСЛАВАТА ШТО ЈА ЧЕКАВМЕ 150 ГОДИНИ!​ Со голема роденденска забава, каква што му прилега на најпознатото светско пиво, Heineken ќе го прослави својот 150 роденден во Градски парк во Скопје, со 150 диџеи на неколку сцени и со многу други активности ...

Прослава со 150 диџеи за 150 години незаборавни Heineken искуства

Кајгана - 28.09.2023

На 30 септември скопскиот Градски парк станува најголемиот клуб под отворено небо, со 150 диџеи, исто толку миксови и многу активности и изненадувања во чест на 150 роденден на најпознатото светско пиво – Heineken.

На 30 септември сите патишта водат до Destination Good Times: Прослава со 150 диџеи за 150 години незаборавни Heineken ...

Точка - 28.09.2023

На 30 септември скопскиот Градски парк станува најголемиот клуб под отворено небо, со 150 диџеи, исто толку миксови и многу активности и изненадувања во чест на 150 роденден на најпознатото светско пиво – Heineken.

Во ритамот на незаборавните искуства: Heineken слави 150 години постоење со 150 диџеи на DESTINATION GOOD TIMES

Скопје инфо - 28.09.2023

Прослави 150 години Heineken во ритамот што најмногу ти годи и уживај во забавата со 150 диџеи, на 5 сцени и име што кажува сѐ: DESTINATION GOOD TIMES! Пивскиот бренд што ја движи, промовира и поддржува македонската клупска сцена го собира ...

Heineken слави 150 години со целодневна забава во Градски парк, со 150 диџеи: Destination Good Times

Факултети - 28.09.2023

Со голема роденденска забава, каква што му прилега на најпознатото светско пиво, Heineken ќе го прослави својот 150. роденден во Градски парк во Скопје, со 150 диџеи на неколку сцени и со многу други активности и содржини, во организација на „Пивара ...

150 години Хајнекен, целодневна забава во Градски парк

МКД - 28.09.2023

Со голема роденденска забава, каква што му прилега на најпознатото светско пиво, Хајнекен (Heineken) ќе го прослави својот 150 роденден во Градски парк во Скопје, со 150 диџеи на неколку сцени и со многу други активности и содржини, во организација ...