TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Како денес изгледаат синовите на Бритни Спирс?

Хаштаг - 14.01.2020

За синовите на познатата поп пејачка Бритни Спирс многу се пишуваше во 2007 година, кога пејачката доживеа нервен слом. Бритни тогаш „падна“ поради товарот кој го носи популарноста, а во исто време поминуваше низ развод од сопругот Кевин Федерлајн.

Бритни стана сликарка: Ќе има и прва самостојна изложба

Локално - 14.01.2020

Бритни Спирс може да се пофали со уште еден талент. Освен што пее, глуми, танцува и дизајнира облека, таа во 2017 запловила во сликарските води. Сега во галерија во градчето Фигеац на југозападот на Франција најави отворање на првата самостојна ...

Синовите на Бритни веќе се тинејџери, а еве како изгледаат

Локално - 14.01.2020

За време на тригодишниот брак со Кевин Федерлајн, од 2004 до 2007 година, Бритни Спирс ги доби синовите Шон и Џејден. Тие беа сосема мали деца кога Бритни доживеа нервен слом, под притисокот на славата и стресот од разводот.

Бритни ги загрижи фановите со фотографија, па коментираат „Изгледаш како да те држат за заложник“

+инфо - 12.01.2020

Пејачката Бритни Спирс (38) на Инстаграм сподели фотографија на која позира во костим за капење, a под фотографијата напишала „Едвај чекам пролет“. Фановите се загрижиле за неа бидеќи на фотографијата таа изгледа многу исцрпено, па најчестите ...

ФОТО: „Изгледаш како да те држат како заложник“ - Бритни доби критики за фотографијата во бикини

Press24 - 13.01.2020

Пејачката Бритни Спирс (38) на Инстаграм сподели фотографија на која позира во костим за капење, a под фотографијата напишала „Едвај чекам пролет“. Фановите се загрижиле за неа бидеќи на фотографијата таа изгледа многу исцрпено, па најчестите ...