TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ново „Бајден шоу“: Наместо жена му, за рака ја фати гувернерката/ВИДЕО

Вечер Прес - 23.09.2022

Американскиот претседател Џо Бајден повторно ја насмеа јавноста. Овој пат, место жена му Џил, за рака се фати со гувернерката Гречем Витмен. Додека тие се шетаа и се држеа за рака, покрај нив друштво им правеше првата дама.

(Видео) Џо Бајден, место жена си, за рака ја фати гувернерката

Репортер - 23.09.2022

Американскиот претседател Џо Бајден повторно ја насмеа јавноста. Овој пат место жена му Џил, за рака се фати со гувернеката Гречен Витмер. Додека двајцата се шетаа и се држеа за рака, покрај нив друштво им правеше првата дама.

БАЈДЕН СИ ЈА ЗГРЕШИ СОПРУГАТА Која е жената што ја држеше за рака? (ВИДЕО)

+инфо - 22.09.2022

На социјалните мрежи веќе цела една недела масовно се споделува видео на кое се гледа како американскиот претседател, веројатно мислејќи дека неговата сопруга Џил е покрај него, фаќа и неколку секунди ја држи раката на друга жена.

Американскиот претседател Бајден си ја згреши жената

Република - 22.09.2022

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден. Во изминатиов период тој неколку пати се поздравуваше со воздухот, а имаше и заспано на столче додека го снимаат камерите.

Американскиот претседател Бајден си ја згреши жената

Нетпрес - 22.09.2022

Им нема крај на гафовите што ги прави американскиот претседател Џо Бајден. Во изминатиов период тој неколку пати се поздравуваше со воздухот, а имаше и заспано на столче додека го снимаат камерите.