TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

2022 година ќе биде убедливо најдобра за овој хороскопски знак, тврдат руските астролози

Точка - 18.01.2022

Благодарение на положбата на Јупитер, овој хороскопски знак ќе почувствува големо подобрување на квалитетот на животот во текот на 2022 година и сè ќе му оди од рака. Според зборовите на астролозите, оваа година ќе претставува еден вид пресвртница ...

Годинава убедливо ќе биде најдобра за овој хороскопски знак: Тврди најпознатиот руски астролог

Женски магазин - 18.01.2022

2022 година ќе биде година на успеси, среќа и големи промени Благодарение на положбата на Јупитер, Овенот ќе почувствува големо подобрување во квалитетот на животот. На овој хороскопски знак се ќе му оди добро во текот на 2022 година.

Годинава убедливо ќе биде најдобра за овој хороскопски знак: Тврди најпознатиот руски астролог

Zoom - 18.01.2022

2022 година ќе биде година на успеси, среќа и големи промени Благодарение на положбата на Јупитер, Овенот ќе почувствува големо подобрување во квалитетот на животот. На овој хороскопски знак се ќе му оди добро во текот на 2022 година.

ЗА ОВОЈ ЗНАК 2022-РА ЌЕ БИДЕ НАЈДОБAР! Тркалото на среќата се врти – еве кој ќе доживее НЕВЕРОЈАТЕН УСПЕХ

Попара - 18.01.2022

Јупитер, планетата на среќата и просперитетот, која моментално се наоѓа во Рибите, на 10ти мај 2022 година ќе го промени знакот и ќе влезе во огнениот Овен и таму ќе остане до 28 октомври, кога повторно ќе се врати кај Рибите.

Полна Месечина на 18 јануари: Каква енергија ќе ни донесе?

Кафе пауза - 18.01.2022

Полната Месечина во знакот Рак ќе донесе посебна енергија која може да доведе до напнатост и разочарување. Наместо да се обидувате да ги контролирате работите, започнете со внатрешна трансформација.

Вечерва ќе блесне полна месечина, првата во 2022: Најсилно влијание ќе има врз овие 4 хороскопски знаци!

Убавина и Здравје - 17.01.2022

Полната месечина ќе настапи ноќта меѓу 17 и 18 јануари, а ќе има влијание врз четири хороскопски знаци Првата полна месечина во 2022 година ќе се случи помеѓу 17 и 18 јануари , а позната е и како волчја месечина, поради старото верување дека волците ...

Вечерва е полна „Волчја месечина“, на кои хороскопски знаци најмногу ќе влијае?

Кајгана - 17.01.2022

Првата полна Месечина во 2022 година ќе се случи меѓу 17 и 18 јануари, а позната е како „Волчја месечина“ поради старото верување дека во овој период се слуша завивање на волци поради глад во зимските, студени ноќи.

Вечерва е полна „Волчја месечина“, на кои хороскопски знаци најмногу ќе влијае?

Zoom - 17.01.2022

Првата полна Месечина во 2022 година ќе се случи меѓу 17 и 18 јануари, а позната е како „Волчја месечина“ поради старото верување дека во овој период се слуша завивање на волци поради глад во зимските, студени ноќи.

Вечерва е полна месечина: Ќе влијае најмногу на четири знаци

Press24 - 17.01.2022

Првата полна Месечина во 2022 година ќе се случи меѓу 17 и 18 јануари, а позната е како „Волчја месечина“ поради старото верување дека во овој период се слуша завивање на волци поради глад во зимските, студени ноќи.

НЕДЕЛЕН ХОРОСКОП (17. до 23.јануари) – Многу љубов за Јарците, среќа за Скорпиите, добри вести за Овните…

Еспресо - 17.01.2022

И оваа недела планетата Венера ќе блесне во знакот Јарец, носејќи им среќа во љубовта на сите Јарци и не само на нив… А вие, во кој знак сте родени? Дознајте со нас што ви подготвуваат ѕвездите оваа недела! Оваа недела ќе има добри вести во ...

Волчешката месечина привикува страсти: Што го чека секој хороскопски знак?

Екран - 17.01.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Полната месечина во Рак пристигнува на 17. јануари 2022. година и ви носи нови можности.

Неделен хороскоп од 17 до 23 јануари: Што ќе ни донесе полната Месечина?

Кафе пауза - 17.01.2022

Оваа недела полната Месечина е еден од најзначајните астролошки настани за 2022 година. Нејзината енергија ќе ни даде можност да го оставиме минатото зад себе и да продолжиме да чекориме напред со нови сили.

ВЕЧЕРВА Е ПОЛНА МЕСЕЧИНА, ПРВА ВО 2022 ГОДИНА: Најсилно ќе влијае на ОВИЕ 4 знаци!

Кумановски м. - 17.01.2022

Полната месечина ќе се случи ноќта помеѓу 17 и 18 јануари и ќе има влијание врз четирите знаци од зодијакот Првата полна месечина во 2022 година ќе се случи помеѓу 17 и 18 јануари, а позната е и како Волк Месечина, поради старото верување дека ...

Вечерва е првата полна месечина во 2022 година: Најсилно ќе влијае на овие 4 хороскопски знаци!

Женски магазин - 17.01.2022

Полната месечина ќе се случи ноќта помеѓу 17 и 18 јануари и ќе има влијание врз четирите знаци од зодијакот Првата полна месечина во 2022 година ќе се случи помеѓу 17 и 18 јануари, а позната е и како Волк Месечина, поради старото верување дека ...