TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп СРЕДА (14.3.2018)

Убавина и Здравје - 14.03.2018

Овен (21.03 – 20.04) РАБОТА: Пред Овните е тежок работен ден, затоа што ќе мораат да се соочат со пропустите од минатото. Бидете максимално смирени и фокусирани и нема да имате поголеми компликации.

Дневен хороскоп за 14 Март (среда)

Сваштарник - 13.03.2018

ЉУБОВ: Не ви се допаѓаат прашањата на партнерот. Тие во вас поттикнуваат чувство на незгодност или лошо претчувство. РАБОТА: Доколку ви е тешко да ги остварите своите деловни намери, не го очекувајте невозможното, туку побарајте нечие размислување.

Неделен хороскоп за 12.03.2018 – 18.03.2018

Таратур - 12.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ : Конечно ќе се чувствувате побезбедни во вашата врска. Ќе бидете подготвени за различни лудории, па дури и ризици, бидејќи знаете дека парнерот ве сака најмногу. Дури и ако згрешите ќе ви биде простено.

Неделен хороскоп

Нетпрес - 12.03.2018

Овен Работа: За многу претставници на овој знак ова е значаен период бидејќи оваа недела ќе бидат ангажирани на професионален план. Поволни контакти со личности кои се на важна позиција. Периодот не е поволен за некои поголеми финансиски ризици.

Неделен хороскоп за 12.03.2018 – 18.03.2018

Скопје24 - 12.03.2018

ОВЕН ЉУБОВ: Конечно ќе се чувствувате побезбедни во вашата врска. Ќе бидете подготвени за различни лудории, па дури и ризици, бидејќи знаете дека парнерот ве сака најмногу. Дури и ако згрешите ќе ви биде простено.