TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свадбата ќе почека, Џенифер Лопез искрено за нејзините брачни планови

Хитпортал - 09.04.2020

Во неодамнешното карантин интервју за емисијата на Елен Деџенерис, актерката и пејачка Џенифер Лопез покрај останатите прашања за кариерата и корона вирусот и откри на јавноста и детали за нејзините планови со свадбата.

Џенифер Лопез: „Свадбата ја одложивме за некои подобри времиња“

Убавина и Здравје - 09.04.2020

За време на виртуелното гостување во популарното ТВ-шоу на Елен Деџенерис, Џенифер Лопез зборуваше за својата венчавка со поранешниот бејзбол-играч Алекс Родригез , која e планирана за оваа година.

Џенифер Лопез откри дали коронавирусот ќе и ја одложи свадбата

Канал5 - 08.04.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез гостуваше во најновата епизода на шоуто на Елен Деџенерис и зборуваше за нејзините планови за свадба и актуелната пандемија. Деџенерис ја праша дали изолацијата влијаела врз нивната свадба, а Џенифер признала дека ...

Ново ТВ шоу на Џенифер Лопез: Ова девојче и ги насолзи очите! (ВИДЕО)

Слободен Печат - 08.04.2020

Џенифер Лопез со „обичните“ луѓе… Популарната пејачка, Џенифер Лопез на својот Инстаграм профил објави видео со кое го најави излегувањето на новата емисија, чиј продуцент е таа. Емисијата го носи називот „Thanks a Million“ и ќе се занимава со ...

Коронавирусот им ги расипа плановите: Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез ја одложуваат венчавката!

Слободен Печат - 08.04.2020

Пандемијата на коронавирусот им ги расипа плановите на светските ѕвезди… Пејачката и актерка Џенифер Лопез (50) и нејзиниот вереник, поранешниот голфер Алекс Родригез (44) открија дека се принудени поради пандемијата на коронавирусот да ја откажат ...

Џеј Ло за свадбата: Не знам што ќе се случи, ќе мора да почекаме сега

Локално - 08.04.2020

Водителката Елен Деџенерис (62) беше домаќин на пејачката Џенифер Лопез (50) во своето популарно шоу, но овој пат во домашно издание. Запрашана дали карантинот влијаела на нејзината дата на свадба со нејзиниот партнер Алекс Родригез (44), пејачката ...

Џенифер Лопез ја одложи свадбата поради коронавирусот

Вистина.мк - 08.04.2020

Пејачката и актерката Џенифер Лопез и нејзиниот свршеник Алекс Родргиез открија дека се принудени поради пандемијата со короната да ја одложат венчавката. Џеј Ло гостуваше во емисијата на Елен Деџенерис и призна дека вирусот имал големо влијание на ...

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник ја одложија свадбата поради корона вирусот

Попара - 08.04.2020

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез откриле дека поради пандемијата на корона вирусот ја откажуваат планираната свадбена церемонија. Џеј Ло гостувала во емисијата на Елен Деџенерис каде признала дека вирусот ...

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник ќе ја одложат свадбата

Press24 - 08.04.2020

Познатата пејачка и актерка Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез откриле дека поради пандемијата на корона вирусот ја откажуваат планираната свадбена церемонија. Џеј Ло гостувала во емисијата на Елен Деџенерис каде признала дека вирусот ...

Џенифер Лопез : Свадбата ќе почека

Репортер - 08.04.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез гостуваше во најновата епизода на шоуто на Елен Деџенерис и зборуваше за нејзините планови за свадба и актуелната пандемија. Деџенерис ја праша дали изолацијата влијаела врз нивната свадба, а Џенифер призна дека ќе ...

Џенифер Лопез откри дали коронавирусот ќе и ја одложи свадбата

Курир - 08.04.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез гостуваше во најновата епизода на шоуто на Елен Деџенерис и зборуваше за нејзините планови за свадба и актуелната пандемија. Деџенерис ја праша дали изолацијата влијаела врз нивната свадба, а Џенифер признала дека ...

Џенифер Лопез откри дали коронавирусот ќе и ја одложи свадбата

Пулс24 - 09.04.2020

Пејачката и актерка Џенифер Лопез гостуваше во најновата епизода на шоуто на Елен Деџенерис и зборуваше за нејзините планови за свадба и актуелната пандемија. Деџенерис ја праша дали изолацијата влијаела врз нивната свадба, а Џенифер признала дека ...