TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Капитенот на Партизан стави крај на шпекулациите за својата иднина

Gol.mk - 26.05.2023

Кевин Пантер, капитенот и еден од најдобрите играчи на Партизан, одлучи да ги прекине шпекулациите каде ќе ја продолжи кариерата, дали ќе остане во Партизан или ќе се пресели во Панатинаикос.

Пантер стави крај на шпекулациите за својата иднина

Вечер Прес - 26.05.2023

Капитенот и еден од најдобрите играчи на Партизан, Кевин Пантер, одлучи да ги прекине шпекулациите каде ќе ја продолжи кариерата, дали ќе остане во Партизан или ќе се пресели во Панатинаикос.