TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Овие луѓе ја грабнаа жената на норвешкиот милионер: Во очаен обид полицијата ја објави снимката од осомничените за ...

Сител - 12.01.2019

Норвешката полиција во склопт на истрагата за киднапирањето на Ел-Елисабет Фалкевик Хаген, сопругата на норвешкиот милионер, објави видеоснимки од надзорните камери на кои се гледаат неидентификувани лица.

Снимени киднаперите кои бараат 9 милиони евра за жената на норвешкиот милионер (ВИДЕО)

Канал5 - 12.01.2019

Норвешката полиција објави снимки од безбедносни камери , на кои најверојатнос е киднаперите на Ана-Елизабет Фалкевик Хаген, сопруга на норвешки милионер , која трет месец е исчезната. На снимката се гледаат три лица , како минуваат покрај ...

Ова се луѓето кои ја киднапирале сопругата на норвешкиот милионер: Во очајнички обид полицијата објави снимка од ...

Точка - 12.01.2019

Норвешката полиција во склоп на истрагата за киднапирањето на Ана-Елизабет Фалкевик Хаген, сопруга на норвешки милионер, Том Хаген, објавила снимки од безбедносните камери на кои се гледаат неидентификувани луѓе.

(ВИДЕО) Потрага по сопругата на норвешкиот милионер, киднаперите бараат 9 милиони евра

Скопје1 - 13.01.2019

Норвешката полиција во склоп на истрагата за киднапирањето на Ел-Елисабет Фалкевик Хаген, сопругата на норвешкиот милионер, објави видеоснимки од надзорните камери на кои се гледаат неидентификувани лица.