TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Неверојатни сцени: Погледнете како реагираа фановите на Интер Мајами кога Меси беше заменет 🎥

Спортски - 21.09.2023

Лионел Меси се повреди на последниот натпревар за Интер Мајами, а неверојатни сцени беа забележани на трибините кога Аргентинецот беше заменет. Фановите масовно тргнаа да го напуштаат стадионот и тоа најдобро покажува каква е ситуацијата со фудбалот ...

ВИДЕО: Меси се повреди и беше заменет, а тоа предизвика „егзодус“ и фановите почнаа да заминуваат

Gol.mk

(Видео) Неверојатни сцени од Мајами поради Меси, можеби фудбалот и не е за Американците…

Точка

Интер Мајами победи, но Меси и Алба се повредија уште во прво полувреме! (ВИДЕО)

Sport 1

Паника во Интер Мајами поради Меси 🎥

Спортски

ВИДЕО: Во Интер Мајами загрижени поради повредата на Меси

Слободен Печат

Аларм во Мајами: Меси се повреди во најлош момент!

Спортклуб

МакФудбал SportSport Спортманија