TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СКАНДАЛ – ПОРНО АКТЕРКАТА СУРОВО ГО НАПАДНА ТРАМП: “Ти ги враќам овие 130.000 долари што ми ги даде за да молчам! “

Маркукуле - 13.03.2018

Порно актерката Сторми Даниелс понуди да ги врати 130.000 долари, кои наводно и биле предадени за да молчи за нејзиниот однос со американскиот претседател Доналд Трамп. Таа изјави дека поседува фотографии и видео снимки.

Порно актерката му пишала на Трамп: Ти враќам 130.000 долари што ми плати да молчам! Сакам сите да знаат дека имавме ...

Точка - 13.03.2018

Порно актерката Сторми Даниелс понудила да ги врати 130.000. долари, колку што и било платено да молчи, за да може слободно да зборува за својот однос со американскиот претседател Доналд Трамп, и да објавува било какви пораки, фотографии или видео ...

Пресврт: Порно актерката му ги враќа парите на Трамп за да открие детали од нивната афера

Кајгана - 13.03.2018

Првата дама на САД Меалнија Трамп, досега, се чини, не по своја желба ги трпеше пишувањата на медиумите за скандали на нејзиниот сопруг. Меѓутоа, тоа би можело сега да се промени и дополнително да се комплицира.

Сторми Даниелс му ги врати 130.000 долари на Доналд Трамп

Репортер - 13.03.2018

Актерката од филмовите за возрасни, Сторми Даниелс, се понудила да ги врати 130.000 долари, колку што и било платено за да молчи од страна на Доналд Трамп, за да може слободно да проговори за своите односи со американскиот претседател и да објави ...

Нов пресврт во случајот Трамп: Порно актерката ги нуди парите назад, бидејќи...

Канал5 - 13.03.2018

Првата дама на САД, Меланија Трамп досега се чини, неволно ги издржуваше известувањата на медиумите за скандалите на нејзиниот сопруг. Меѓутоа, сега тоа би можело да се промени и додатно да се искомпликува.

(ФОТО) Се чека реакција на Меланија: Порно глумицата сака да ги врати парите и да раскаже се’ за аферата

Екран - 13.03.2018

Едвај преминала преку досегашните скандали, но во јавност на својот сопруг Доналд Трамп не пропуштила да му даде до знаење дека нема да го толерира неговото однесување. Но, сега, се’ би можело дополнително да се искомпликува бидејќи Сторми Даниелс ...

Сторми Даниелс сака да врати пари во замена за слобода на говор

Слободен Печат - 12.03.2018

Порно-актерката Сторми Даниелс понуди да ги врати парите кои ѝ биле платени во замена за нејзиниот молк, за да може повторно јавно да зборува за Доналд Трамп. Даниелс најавува и дека постои можност за објавување на пораките, фотографиите и видеата ...

Доналд Трамп конечно проговори за секс скандалот: Животот на Меланија не е ни малку лесен

Среќа.mk - 12.03.2018

Веќе некое време трае хаосот околу секс аферата од минатото на претседателот Доналд Трамп и порно ѕвездата Сторми Дениелс, поради кој логично највеќе пати неговата сопруга Меланија Трамп, која разочарувањето не може да го скрие со секое ново ...

СЕМЕЈСТВОТО ТРАМП ВО ШОК: Порно ѕвездата Сторми Даниелс сака да ги врати парите кои ги добила за молчење

Фактор - 13.03.2018

Повторно скандал со претседателот на САД, Донал Трамп кој овој пат малку пвеќе ги загрижи сите од неговото семејство. Ѕвездата на филмови за возрасни Сторми Даниелс сака да ги врати парите кои ги добила за молчење, во врска со својот однос со ...

Порно актерката се премисли: Сака да ги врати парите и да раскаже сè за аферата со Трамп

Таратур - 13.03.2018

Порно-актерката Сторми Даниелс, која пред извесно време се најде во медумски секс скандал во кој се поврзуваше со претседателот на САД, Доналд Трамп, со кој наводно имала секс афера пред неколку години, понуди да ги врати парите кои ѝ биле платени ...

Сторми Даниелс сака да врати пари во замена за слобода на говор

Либертас - 13.03.2018

Даниелс најавува и дека постои можност за објавување на пораките, фотографиите и видеата што ги има. Таа ја објави оваа понуда до приватниот обвинител на Трамп, Мајкл Коен, со кого го потпишала договорот за молк во 2016, кратко пред претседателските ...