TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Најубавиот дар на Василица: Водителката Милена Антовска се породи со девојче

Слободен Печат - 14.01.2022

Празникот Василица денес доби посебно значење за нашата позната водителка и инфлуенсерка Милена Антовска и нејзиното семејство – денес Милена на свет ја донесе ќеркичката Јоана! Водителката денес по втор пат стана мајка.

СЕ ПОРОДИ НА ВАСИЛИЦА Водителката Милена Антовска стана мајка по вторпат

+инфо - 14.01.2022

Милена и нејзиниот сопруг Гордан првпат станаа родители пред четири години, кога ја добија ќерката Лана Марија. Познатата водителка Милена Антовска Станковска денеска по вторпат стана мајка. Таа роди девојче, кое го доби името Јоана.

Се породи само еден ден по нејзиниот роденден: Уште една ќерка во домот на водителката Милена Антовска

Точка - 14.01.2022

Водителката на Канал 5 телевизија, Милена Антовска на големиот православен празник Василица се породи и по вторпат стана мајка. На овој убав празничен ден семејството на водителката стана побогато за уште еден член.

НА ВАСИЛИЦА ПО ВТОР ПАТ СТАНА МАЈКА: Се породи водителката Милена Антовска

Еспресо - 14.01.2022

Нашата позната водителка Милена Антовска по втор пат стана мајка. На овој убав празничен ден семејството на водителката стана побогато за уште еден член. Милена е горда мајка на две ќерки. Името на бебето е Јована.

На Василица се породи Милена Антовска, уште една ќерка во домот на водителката

Репортер - 14.01.2022

Водителката Милена Антовска Станковска вторпат стана мајка. Милена на Василица роди ќерка, еден ден откако таа самата славеше роденден. Ова е втора ќерка на водителката нејзиниот сопруг Гордан, кои пред четири години ја добија Лана Марија.

Македонската водителка стана мајка по вторпат - честитки пристигнуваат од сите страни

Press24 - 14.01.2022

Познатата водителка Милена Антовска Станковска вторпат стана мајка. Милена на Василица роди ќерка, еден ден откако таа самата славеше роденден. Ова е втора ќерка на водителката, а пред четири години со сопругот Гордан, ја добија Лана Марија.

Милена Антовска се породи: Добре дојде Јоана!

Убавина и Здравје - 14.01.2022

Пред еден час на Клиниката за гинекологија и акушерство се породи популарната водителка. Милена Антовска денес, на Василица, на свет ја донесе Јоана, нејзината втора ќерка. Водителката се породи по природен пат и овој ден за неа и сопругот Гордан ...

Се породи водителката Милена Антовска

Скопје1 - 14.01.2022

Милена Антовска денес, на Василица, на свет ја донесе Јоана, нејзината втора ќерка. Милена на Василица роди ќерка, еден ден откако таа самата славеше роденден. Ова е втора ќерка на водителката, а пред четири години со сопругот Гордан, ја добија Лана ...

На Василица: Водителката Милена Антовска по вторпат стана мајка

Скопје24 - 14.01.2022

Познатата водителка на Канал 5 телевизија, Милена Антовска Станковска, на големиот православен празник Василица се породи и по вторпат стана мајка. Милена роди ќерка, еден ден откако таа самата славеше роденден.