TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кавадаречки „Дрекселмајер“ бара работници за плата од 8.050 денари

+инфо - 13.02.2014

Германската компанија „Дрекселмајер“ бара работници за фабриката лоцирана во индустриската зона во Кавадарци. Компанијата на определено време од шест месеци ќе вработи помошник на генералниот ...

Германски Дрекселмаер бара работници. Нуди плата 8.050 денари?!

Фактор - 13.02.2014

Германски Дрекселмајер бара работници за фабриката лоцирана во индустриската зона во Кавадарци. Се бара сметководител, специјалист за човечки ресурси, царински службеник, службеник за обука, помошник ...

Дрекселмајер во Македонија нуди плати од 8. 050 денари?

Inpress - 13.02.2014

Кавадарци, 13. февруари 2014 (ИНПРЕС) Германски Дрекселмајер бара работници за фабриката лоцирана во индустриската зона во Кавадарци. Се бара сметководител, специјалист за човечки ресурси, царински ...

Германски Дрекселмаер бара работници. Нуди плата 8.050 денари?!

Бриф - 13.02.2014

Германски Дрекселмајер бара работници за фабриката лоцирана во индустриската зона во Кавадарци. Се бара сметководител, специјалист за човечки ресурси, царински службеник, службеник за обука, помошник ...

„Фрчат” огласи – „Дрекселмаер” дава плата од 8.050 денари?!

Либертас - 13.02.2014

Германска инвестиција во Кавадарци, водена на македонски начин.Инвестиција или експлоатација?, ова прашање го поставува порталот mojotgrad.com кој се повикува на faktor.mk.