TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сузана Манчиќ на „минималец“: Отиде во пензија, а еве колку ќе се „опари“ од државата

Еспресо - 08.12.2023

Водителката Сузана Манчиќ која кариерата ја започна како позната „ЛОТО девојка“, поточно водителка на игри на среќа, а потоа изгради фасцинантна кариера, откри дека добила решение за пензија.

Ќерката на Сузана Манчиќ ја поканила мајка си на свадба: Тајно се венчала за 20 години постар милионер

Еспресо - 07.12.2023

Постарата ќерка на водителката Сузана Манчиќ, Теодора Куниќ, тајно се омажи за 20 години постар бизнисмен во Лас Вегас, од кој по извесно време се развела. Теодора и нејзиниот избраник изненадно го кажале судбоносното „да“, а самата Сузана не била ...

Ќерката на Сузана Манчиќ тајно се омажи за 20 години постар милионер! Не ја повикала мајка си на свадба (фото)

Убавина и Здравје - 07.12.2023

Било и поминало! Ќерката на Сузана Манчиќ се омажила во тајност, но набргу потоа се развела. Нејзините блиски пријатели и соработници наведуваат дека до колапс на бракот дошло бидејќи таа не се собласувала со својот избраник и многу често се карале.

Ќерката на Сузана Манчиќ НЕ ја поканила мајка си на свадба: Тајно се венчала со 20 години постар милионер

Убавина и Здравје - 08.12.2023

Постарата ќерка на водителката Сузана Манчиќ, Теодора Куниќ, тајно се омажи за 20 години постар бизнисмен во Лас Вегас, од кој по извесно време се развела. Теодора и нејзиниот избраник изненадно го кажале судбоносното „да“, а самата Сузана не била ...