TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Марина сакала да го држи на синџир: Дарко Лазиќ ужива во слободата

Република - 11.06.2021

Дарко Лазиќ ужива во слободата откако раскина со вереницата Марина.Тој вели дека Марина сакала да го држи на краток синџир како кученце и оти тоa не можел да го толерира. Ќе бидам искрен. Марина сакаше да ме држи на краток ланец а тоа не можам да и ...

Дарко Лазиќ првпат проговори по раскинувањето со Марина Гагиќ: „Не е ни прва, ни последна“

Вистина.мк - 11.06.2021

Пејачот Дарко Лазиќ повторно се најде во центарот на вниманието по вестите дека раскинал со Марина Гагиќ. По бројни шпекулации тој сега се огласи и откри дека Марина уште пред четири месеци се исила од нивниот дом и дека ставиле крај на нивната ...

Марина сакала да го држи Дарко Лазиќ на синџир како кученце

PressingTV - 11.06.2021

Дарко Лазиќ ужива во слободата откако раскина со вереницата Марина.Тој вели дека Марина сакала да го држи на краток синџир како кученце и оти тоa не можел да го толерира. Ќе бидам искрен. Марина сакаше да ме држи на краток ланец а тоа не можам да и ...

Дарко Лазиќ вереницата „го откачи“ и на Инстаграм: Марина Гагиќ го отследи таткото на своето дете и ги избриша сите ...

Вистина.мк - 10.06.2021

Откако Дарко Лазиќ со месеци се уверуваше и себеси и јавноста дека тој е сè уште со Марина и дека таа ќе се врати кај него, се чини дека тој конечно ја прифати реалноста и се помири со фактот дека Марина го напуштила.