TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец заврши во болница: На сила го ставиле во кола, па го однеле на Камник и го претепале

Press24 - 11.01.2019

Вчера во 12 часот и 34 минути од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен 30- годишниот И.А од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

На сила качиле арачиновец во „голф“ и го претепале кај стрелиштето „Камник“

Макфакс - 11.01.2019

Триесет годишен жител на село Арачиново во попладневните часови на 10. јануари со повреди бил донесен во општата болница „Свети Наум Охридски“. Како што било пријавено во полиција, жителот на Арачиново бил нападнат од двајца насилници, кои во ...

Го грабнале во Ченто, го тепале кај „Камник“

Република - 11.01.2019

Вчера околу пладне, од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А. (30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

Киднапирале арачиновец и го претепале кај стрелиштето „Камник“

24Инфо - 11.01.2019

Триесет годишен жител на село Арачиново во попладневните часови на 10. јануари со повреди бил донесен во општата болница „Свети Наум Охридски“. Како што било пријавено во полиција, жителот на Арачиново бил нападнат од двајца насилници, кои во ...

Киднапиран маж од Арачиново: Го грабнале во Ченто, го тепале кај „Камник“

Курир - 11.01.2019

Вчера околу пладне, од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А. (30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

На сила качиле арачиновец во „голф“ и го претепале кај стрелиштето „Камник“

Точка - 11.01.2019

Триесетгодишен жител на село Арачиново во попладневните часови на 10 јануари со повреди бил донесен во општата болница „Свети Наум Охридски“. Како што било пријавено во полиција, жителот на Арачиново бил нападнат од двајца насилници, кои во ...

Киднапиран маж од Арачиново: Го грабнале во Ченто, го тепале кај „Камник“

Скопје инфо - 11.01.2019

Вчера околу пладне, од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А. (30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

Мистериозно киднапирање во Скопје: Го грабнале во Ченто, го тепале кај „Камник“

Centar - 11.01.2019

Триесетгодишен жител на село Арачиново во попладневните часови на 10 јануари со повреди бил донесен во општата болница „Свети Наум Охридски“. Како што било пријавено во полиција, жителот на Арачиново бил нападнат од двајца насилници, кои во ...

Киднапиран маж од Арачиново: Го грабнале во Ченто, го тепале кај „Камник“

Нетпрес - 11.01.2019

Вчера околу пладне, од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А. (30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

Aрачиновец на сила го ставиле во кола, па го однеле на Камник и го претепале

МКД - 11.01.2019

Вчера во 12 часот и 34 минути од Градската општа болница „Свети Наум Охридски" било пријавено дека кај нив бил донесен 30- годишниот И.А од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

Го киднапирале и го претепале во Камник

еМагазин - 11.01.2019

На 10.01.2019 во 12.34 часот од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А.(30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н., информира МВР.

Киднапиран маж од Арачиново: Го грабнале во Ченто, го тепале кај „Камник“

Сител - 11.01.2019

Вчера околу пладне, од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А. (30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

Со возило го однеле во „Камник“ и физички го нападнале

Скопје1 - 11.01.2019

На 10.01.2019 во 12.34 часот од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А.(30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..

Арачиновец насила внесен во возило и однесен во близина на “Камник”!

Опсервер - 12.01.2019

На 10.01.2019 во 12.34 часот од Градската општа болница „Свети Наум Охридски“ било пријавено дека кај нив бил донесен И.А.(30) од село Арачиново, кој пријавил дека бил физички нападнат од лицата О.Н. и Х.Н..