TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ГАЛЕРИЈА) ТОП СЕ ОВАА СЕЗОНА: Модно парче во кое секогаш изгледаме шик!

Женски магазин - 13.01.2018

Кожните панталони повторно се враќаат на модната сцена како совршен зимски класик кој добро изгледа и во дневни и во вечерни комбинации… На неколкуте неизбежни класици како капут, чизми и шалови, оваа сезона го додаваме и ова парче, кое ќе ни ...

(ФОТО) 6. навики на жените кои секогаш изгледаат гламурозно

Екран - 13.01.2018

Откријте ги нивните тајни Бунди од лажно крзно и свтликави чевли можеби изгледаат раскошно, но, да се биде гламурозен значи многу повеќе од следење на последните трендови. Ги проучивме навиките на неколку жени кои секогаш зрачат со гламур и откривме ...