TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хороскоп за оваа есен: Предвидувања за сите хороскопски знаци

Кафе пауза - 16.08.2022

Не пропуштајте ја астролошката прогноза за оваа есен! Есента ќе ви ја донесе долгоочекуваната стабилност. Така, астролозите ви препорачуваат да уживате во новиот статус и да бидете подготвени за позитивни промени.

За овие хороскопски знаци 20 август ќе биде вистинска пресвртница

Локално - 16.08.2022

За четирите знаци од хороскопот 20 август ќе биде вистинска пресвртница, а еве што им велат ѕвездите! Овенот, Ракот, Вагата и Јарецот ќе доживеат големи промени во љубовта, работата и нивните најдлабоки чувства.

Хороскопот ви открива: Која е најпривлечната особина на секој знак?

Еспресо - 15.08.2022

Хороскопот може да ни открие колку сме им привлечни на другите луѓе, а секој хороскопски знак има нешто што го прави посебно привлечен. Во продолжение погледнете кои се вашите најпривлечни особини.

Овие хороскопски знаци се најголемите материјалисти: парите им се сѐ во животот!

Попара - 15.08.2022

Хороскопскиот знак на кој припаѓаме има свои карактеристични особини, некои се доблести, некои се маани. Иако не треба да го сфаќаме ова премногу сериозно, ако забележите дека некои особини се поклопуваат со вашите, а не сте многу задоволни од нив, ...

Најдобрите мажи се родени во овие три хороскопски знаци

Press24 - 15.08.2022

Тие се лојални, посветени, заштитнички и несебични на начин на кој ниеден друг знак не е. Некои аспекти на ѕвездените знаци се рефлектираат во начинот на кој се движиме и го доживуваме животот.

Жените родени во овие 2 хороскопски знаци ги очекува долг и среќен живот: Дали сте меѓу нив?

Попара - 15.08.2022

Астролозите веруваат дека жените родени во овие хороскопски знаци се посебни и пред нив е долг и среќен живот. Едната е управувана од Јупитер, планетата на среќата и изобилството, а со другата управува Плутон, планетата на мистеријата, темнината и ...

Во наредните 3 години овие хороскопски знаци ги очекува голема среќа: Им се отвораат патиштата што долго ги чекале!

Убавина и Здравје - 15.08.2022

Дознајте кои 3 хороскопски знаци ќе ги следи среќа сè до 2025 Астролозите нагласуваат дека ѕвездите ќе бидат особено дарежливи кон овие 3 хороскопски знаци во наредните три години, односно до 2025 година. Проверете дали сте меѓу нив.

Три хороскопски знаци кои ја покажуваат љубовта преку дела, не со зборови

Скопје инфо - 15.08.2022

Сите хороскопски знаци се различни еден од друг. Но, некои повеќе зборуваат, а други ја искажуваат својата љубов на конкретен начин. Ова се три хороскопски знаци кои ја покажуваат љубовта преку дела, не со зборови Девица Девиците ќе направат сè што ...

Овие хороскопски знаци се најнесигурни и секогаш бараат потврда од околината

Екран - 15.08.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… ИМА луѓе кои знаат што сакаат и никогаш не отстапуваат од тоа, но има и такви кои се несигурни и често бараат туѓо ...

Во ОВИЕ хороскопски знаци се родени мажите со НАЈСЛАБ карактер!

Убавина и Здравје - 15.08.2022

Кои се мажите (барем според хороскопот) кои важат за најслаби и на кои никогаш не можете да се потпрете? РИБИ Мажите во хороскопскиот знак Риби немаат издржливост, пасивни се, неодлучни, често болни и настинати.

Хороскопски знаци кои се најголеми злопамтила

Кумановски м. - 15.08.2022

Иако многумина мислат дека е потешко да се прости отколку да се лути, тоа не е секогаш така. Луѓето родени во овие хороскопски знаци постојано се оптоварени со „злосторства“ со кои другите ги повредиле, што им го расипува расположението од ден на ...

Овие 2 знаци сакаат безобразен секс, само тоа им е на памет

Попара - 14.08.2022

Астролозите тврдат дека овие 2 знаци се речиси секогаш расположени за акција… Во кревет, секако. Ако ги имате за партнери, тогаш веројатно детално сте запознаени со нивните навики. Шкорпија Иако се многу недоверливи и сомничави, штом Шкорпија ќе ...

ЗА 4. ЗНАЦИ ОД ХОРОСКОПОТ СЕ’ СЕ МЕНУВА ДО КРАЈОТ НА НЕДЕЛАТА! Ја откриваат вистината и го отвораат срцето, а овој ...

Екран - 16.08.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Се’ се менува за овие четири хороскопски знаци, на 20 август! За четирите знаци од хороскопот 20.