TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Јелена Карлеуша во провокативно издание на роденденот кај Наташа Беквалац

iPortal - 27.09.2020

Пејачката Наташа Беквалац синоќа го прослави својот 40ти роденден на својот имот, каде освен нејзиното семејство и пријателите, на нејзината веселба присуствуваа и колегите од естрадата. View this post on Instagram Every time a woman turns 40, a ...

Провокативна и секси Јелена Карлеуша ги засени сите на роденденот на Беквалац (фото)

Хитпортал - 27.09.2020

Од неодамна се добри пријателки па така и Јелена Карлеуша присуствуваше на роденденот на Наташа Беквалац. Бидејки забавата беше теметска Карлеуша го испочитува коексот и облече провокативна бела хаљина со која дефинитивно беше нај фотографираната на ...

Стил на денот: Наташа Беквалац во трендот на сезоната - кожен мантил

Женски магазин - 27.09.2020

Наташа Беквалац во петокот го прослави својот 40-ти роденден. По тој повод пејачката направи гламурозна забава, на која покани 40 гости, семејството и најблиските пријатели. Се на забавата беше во знакот на белата боја, и дрес кодот за гостите беше ...

Фото: Јелена Карлеуша во провокативен фустан на роденденот на Наташа Беквалац

Канал5 - 26.09.2020

Јелена Карлеуша го почитувала кодексот на облекување па дошла облечена во бела боја. Пејачката Наташа Беквалац синоќа го прослави својот 40ти роденден на својот имот, каде освен нејзиното семејство и пријателите, на нејзината веселба присуствуваа и ...

Јелена ја засени славеничката: Карлеуша доминираше на роденденот на Наташа Беквалац, еве зошто

Хаштаг - 26.09.2020

Таа на роденденот се појави баш како „дива“ Наташа Беквалац синоќа го прослави својот 40-ти роденден, а на прославата што ја организираше присуствуваа семејството и пријателите, меѓу кои најголемо внимание привлече Јелена Карлеуша.

Српската барбика Наташа Беквалац со луда роденденска забава во бело (видео+фото)

Хитпортал - 26.09.2020

Пејачката Наташа Беквалац го прослави својот 40ти роденден со симболични 40 гости и со своите ќерки на гламурозна забава во бело. Иако за медиумите таа има изјавено дека до сега никогаш не сакала да ги слави своите родендени сепак овој јубилеен ...

Јелена Розга во црн краток фустан, долгите нозе истакнати во преден план

Убавина и Здравје - 26.09.2020

Хрватската пејачка, Јелена Розга, имаше настап во Белград, при што ја воодушеви публиката, како со настапот, така и со изгледот. На сцена се појави во краток црн фустан во кој до израз дојдоа нејзините долги нозе.

Принцеза во бело – Наташа Беквалац го прослави 40. роденден, погледнете каква беше забавата

Убавина и Здравје - 26.09.2020

Пејачката Наташа Беквалац вчеравечер го прослави својот 40. роденден на имотот во Ченеј, а судејќи според фотографиите кои нејзините пријатели ги објавија на Инстаграм, забавата била одлична.

(Галерија) Гламурозна журка за роденденот на Наташа Беквалац

Репортер - 26.09.2020

Српската пејачка Наташа Беквалац вчера наполни 40 години и направи гламурозна забава во бело. Таа носеше бел проѕирен фустан со високи чизми, а според дрес-кодот и сите останати гости беа облечени во бело.

Карлеуша во провокативен фустан на роденденот на Наташа Беквалац (ФОТО)

Локално - 26.09.2020

Пејачката Наташа Беквалац го прослави 40-от роденден на својот имот во друштво на семејството и пријателите. На прославата пристигна и нејзината колешка Јелена Карлеуша. ЈК се облече провокативно за оваа пригода.