TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

+инфо - 13.01.2021

Во својот дом во Гостивар вчера околу 14.30 часот бил пронајден мртов 32-годишниот гостиварец Д.М. Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на јавен обвинител телото на починатиот било предадено за ...

32-годишник пронајден мртов

Сител

Млад гостиварец пронајден мртов во својот дом

24Инфо

Млад гостиварец биле пронајден мртов во неговиот дом

Press24

32-годишен гостиварчанец пронајден мртов во својот дом

iPortal

32-годишен гостиварец пронајден мртов во својот дом

Либертас

Гркинка пронајдена мртва во куќа во Битола

Press24 - 13.01.2021

Државјанка на Грција била пронајдена мртва во куќа во Битола, информираше МВР. „На 12.01.2021 во 19:40 часот во СВР Битола било пријавено дека во куќа во Битола била пронајдена почината 87-годишната К.Г.

Гркинка починала во Битола

24Инфо

Гркинка пронајдена мртва во куќа во Битола

Република

Пронајдена мртва 87-годишна Гркинка во куќа во Битола

+инфо

Пронајдена мртва 87-годишна Гркинка во куќа во Битола

Нетпрес

Момче пронајдено починато во сопствениот дом

МКД - 13.01.2021

Вчера во 14.30 часот во полициската станица Гостивар било пријавено дека во сопствениот дом бил пронајден починат Д.М.(32). Лекар од Итна медицинска помош констатирал смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен обвинител телото на починатиот ...

32-годишен гостиварец најден починат во својот дом

ТВ21

Починат пронајден 32-годишен гостиварец во неговиот дом

еМагазин

МВР: Пронајдено бесживотно тело на 32 годишен маж во неговиот дом во Гостивар

Слободен Печат

Во домот на С.Ш.(44) и С.З.(25) од Битола најдена марихуана

Опсервер - 13.01.2021

На 11.01.2021 во Битола од полициски службеници од СВР Битола биле лишени од слобода С.Ш.(44) и С.З.(25) од Битола бидејќи при претрес во дом и помошни простории во куќа во нивна сопственост биле пронајдени и одземени марихуана и повеќе банкноти во ...

Фатени дилери од Битола

Курир

СВР Битола: нарушување на јавниот ред на “Љубојно“ и откриена марихуана на “Стив Наумов“

Битола Њуз