TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

За овие 3 знаци, астролозите тврдат дека се најлоши во кревет, имаат и објаснување

Во Центар - 22.11.2023

Астролозите не ги сметаат за вешти во кревет поради нивните карактеристики кои ги носат со датумот на раѓање и хороскопскиот знак на кој припаѓаат, а даваат и објаснување зошто. Во светот на астрологијата, секој хороскопски знак доаѓа со свој сет на ...

4 хороскопски знаци крајот на ноември ќе го дочекаат со насмевка и страст

Кајгана

Не се за брак: Овие пет хороскопски знаци најчесто се разведуваат

Независен

Хороскоп за денес за сите хороскопски знаци – Што нè советуваат ѕвездите за денес, 22.11.2023 година?

Екран

Овие хороскопски знаци најмногу страдаат од несоница

Локално

Последниот ретрограден Меркур во годината е пред нас: Ќе им биде најтешко на овие хороскопски знаци и најмногу ќе влијае на овие полиња

Женски магазин

Ова се четирите ментално најсилни хороскопски знаци: Родени се за неверојатни успеси!

Убавина и Здравје

Точка Пулс24 Убавина и Здравје Zoom Локално

Доаѓа тешка зима: Голема промена и проблеми за овие хороскопски знаци

Мастило - 22.11.2023

Припадниците на овие хороскопски знаци веќе се соочуваат со бројни предизвици. Им претстојат големи промени, но ќе се соочат и со проблеми. ОВЕН Само неколку погрешни одлуки може многу лесно да ве однесат на сосема погрешен пат, па наместо да се ...

Среќни парајлии: Четири хороскопски знаци ќе се пофалат со добра сума до крајот на ноември

Еспресо

Неочекувани пари до крајот на оваа седмица за два хороскопски знаци – Еве кои

Вести плус

3 хороскопски знаци на кои 2024. ќе им донесе среќа, љубов и спокој: Универзумот им подготвува само убавини!

Убавина и Здравје

3 најмоќни и харизматични знаци на Зодијакот

ТВ21

Трите хороскопски знаци кои ќе се заљубат оваа зима

Lady

Никогаш нема да ги заборавите: Ова се трите најпосебни жени меѓу хорокопските знаци

Еспресо

Вечер Прес Press24 Точка Женски магазин Женски магазин Zoom Во Центар

Пристигнува последниот ретрограден Меркур, четири знаци треба да бидат повнимателни

Кумановски м. - 22.11.2023

Последниот ретрограден Меркур во годината е пред нас. Тоа може да донесе недоразбирања, затоа размислете за паузирање на сите поголеми разговори што ќе имаат долгорочно влијание врз вас. Овој ретрограден Меркур најмногу ќе влијае на Јарецот, Вагата, ...

Пристигнува најлошиот ретрограден Меркур оваа година: Кои денови во декември ќе бидат пеколни?

Слободен Печат

Месечината влезе во Риби: емоционалност и интуиција – 3 знаци треба да се подготват за промени

Макфакс - 21.11.2023

Месечината, планетата која открива како емотивно реагираме на нештата што се случуваат во нашите животи, влезе во Риби, каде што носи позитивен пресврт за Рибите, Ракот и Скорпијата. Месечината во Риби е астролошка положба која со себе носи длабока ...

Месечината влезе во Риби: Емоционалност и интуиција – 3 знаци треба да се подготват за промени

Кајгана

Месечината влезе во Риби: емоционалност и интуиција – 3 знаци треба да се подготват за промени

Centar