TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Опожарено возило на прилепчанец

ТВ21 - 26.03.2020

На 25.03.2020 во 19.50 часот во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на ул.„Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.

Изгоре автомобил во Прилеп

Слободен Печат - 26.03.2020

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа на полициската станица. Синоќа во полициската станица во Прилеп, З.Б.(52) пријавил дека на улицата „Задарска“ во градот е опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ...

Опожарено возило во Прилеп

Курир - 26.03.2020

Во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп вчера пријавил дека на ул.„Задарска“ било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки. -Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа на Полициската ...

Опожарено возило во Прилеп

Press24 - 26.03.2020

Прилепчанец пријавил дека му било опожарено возилото. Вчера вечер во 19 часот и 50 минути во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на улица „Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски ...

Запалено возило во Прилеп

Република - 26.03.2020

Вчера во 19.50 часот во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на ул.„Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.

Запален автомобил во Прилеп

Република - 26.03.2020

Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа на полициската станица. Синоќа во полициската станица во Прилеп, З.Б.(52) пријавил дека на улицата „Задарска“ во градот е опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ...

Опожарено патничко возило „шевролет“ во Прилеп

iPortal - 26.03.2020

На 25 март 2020 во 19.50 часот во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на ул.„Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.

Запален автомобил на прилепчанец

24Инфо - 26.03.2020

На 25.03.2020 во 19.50 часот во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на ул.„Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.

Опожарено возило на прилепчанец

Локално - 26.03.2020

На 25.03.2020 во 19.50 часот во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на ул.„Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.

Изгоре автомобил во Прилеп

Либертас - 26.03.2020

Синоќа во полициската станица во Прилеп, З.Б.(52) пријавил дека на улицата „Задарска“ во градот е опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки. Извршен бил увид на местото на настанот од увидна екипа на полициската ...

Опожарено патничко возило „шевролет“ во Прилеп

Опсервер - 27.03.2020

На 25.03.2020 во 19.50 часот во Полициската станица Прилеп, З.Б.(52) од Прилеп пријавил дека на ул.„Задарска“ во Прилеп било опожарено неговото патничко возило „шевролет“ со прилепски регистарски ознаки.