TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Шпанскиот латино заводник со нова песна (ВИДЕО)

Среќа.mk - 14.01.2018

Шпанскиот латино заводник, Енрике Иглесиас, со своите песни постојано ги освојува срцата на неговите обожавателки. Енрике од секогаш важел за нежен пејач, чии песни биле преполни со емоции и љубов.

Секси видео спот за El Baño, новата песна на Енрике Иглесијас

Црнобело - 13.01.2018

Изгледајте го видео спотот за El Baño, новата песна на Енрике Иглесијас, која во превод значи бања. Специјален гостин во спотот е американскиот актер Ерик ...

Енрике Иглесијас со нов сингл и провокативен спот(видео)

AKO - 13.01.2018

Миленикот на женските срца и планетарно популарниот шпански пејач, Енрике Иглесијас, објави нов сингл “El Bano”, со негов најхрабар и најпровокативен спот досега. Покрај Иглесијас, во спотот се појавува и новата рап ѕвезда, прториканецот Бед ...

Енрике Иглесијас објави нов сингл и најпровокативен спот досега

Кајгана - 12.01.2018

Планетарно популарниот шпански пејач Енрике Иглесијас објави нов сингл „El Bano“, и најхрабриот и најпровокативниот спот досега. На новиот сингл ги здружија силите еден од најуспешните светски изведувачи Енрике Иглесијас, и раперот Бед Бани кој ...

Преслушајте ја новата песна на Енрике Иглесиас

ЗаЗабава - 12.01.2018

Откако почна да прави латино песни, Енрике Иглесиас повторно стана еден од најслушаните изведувачи на светот. А денес на листата на хитови додаде уште една латино песна. Тој го претстави видео записот за песната El Bano.