TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Трагедија во Ниш: Дете загина откако паднало од 12 кат од зграда

Фокус - 08.11.2019

Седумгодишно дете загина денеска откако паднало од 12 кат на станбена зграда во Ниш. Засега не се познати деталите за несреќата, а се шпекулира дека детето паднало од прозорецот. Увидот е во тек, а според информациите од Србија, детето останало само ...

Отишла до градинка да го однесе помалото дете, а кога се вратила пред влез ја дочекал ужас - детали за трагедијата во ...

Press24 - 08.11.2019

Мајката на 7-годишното момче, кое падна утринава во 08:30 часот од 12. спрат од зграда во Ниш, дознала дека нејзиното дете загинало кога се враќала дома и здогледала тело прекриено со ќебе пред зграда.

Трагедија во Ниш: Дете (7) падна од 12 кат на солитер, мајката другите деца ги носела во градинка

Сител - 08.11.2019

Во Ниш утрово се случи ужасна трагедија кога едно седумгодишно дете падна од тераса од 12. кат на солитер и загина на самото место. Како што српски Курир неофицијално дознава, несреќата се случила во Византискиот булевар утрово околу 8.30 часот.

Дете загина по пад од 12. кат во Ниш

Макфакс - 08.11.2019

Седумгодишно момче утрово околу 8:30 часот паднало од 12. спрат на висококатница во Ниш и загинало на самото место, пренесува „Блиц“. Според првичните информации, момчето било само дома. Не е познато под какви околности тоа паднало од балконот.

Ниш: Дете падна од 12. кат, било само во станот кога мајката ги однела помалите деца во градинка

ММС - 08.11.2019

Утрово во 8.30 часот се случи голема трагедија во Нош, Србија, кога седумгодишно дете паднало од тераса на 12. кат на солитер. Починало на самото место. Увидот од надлежните е во тек, пишуваат српски медиуми.

ТРАГЕДИЈА ВО НИШ: Седумгодишно дете загина по пад од 12 кат

Слободен Печат - 08.11.2019

Детето паднало врз автомобил од марката „голф“ паркиран пред зградата и на лице место починало. Седумгодишно дете загина денеска околу 8.30 часот по пад од висока зграда во Ниш, дознава Блиц.рс.

Почина дете паѓајќи од 12-ти кат во Ниш

+инфо - 08.11.2019

Дете почина паѓајќи од 12-ти кат во Ниш, пренесуваат српските медиуми. Седумгодишното момче наводно било само дома, а паднало на автомобил паркиран пред зградата. Тоа починало на лице место.

Трагедија во Ниш: Дете (7) падна од 12 кат на солитер, мајката другите деца ги носела во градинка

4NEWS - 08.11.2019

Во Ниш утрово се случи ужасна трагедија кога едно седумгодишно дете падна од тераса од 12. кат на солитер и загина на самото место. Извор: Сител ...

Трагедија во Ниш: Седумгодишно дете падна од 12. спрат од зграда

Press24 - 08.11.2019

Во Ниш утринава се случила ужасна несреќа кога 7-годишно дете падна од тераса од 12. спрат и загина на лице место. Како што Курир.рс дознава, несреќата се случила утринава во 08:30 часот. Увидот е во тек.

Трагедија во Ниш: Дете падна од 12 кат, на место мртво

Независен - 08.11.2019

Седумгодишно момче загина денеска откако падна од 12 кат на солитер во Ниш, Србија. Деталите на несреќата за сега не се познати, но извесно е дека момчето паднало од прозорец. Лекарите на итната помош констатирале смрт.

Трагедија во Ниш, дете падна од 12. кат

Курир - 08.11.2019

Седумгодишно момче починало утринава по пад од висока зграда во Ниш, јавува Блиц. Според првичните информации, детето кое било само дома, паднало од 12-ти кат. Момчето паднало на автомобил паркиран пред зградата и починало на лице место.

Трагедија во Ниш: Седумгодишник падна од 12 кат

24Инфо - 08.11.2019

Во Ниш утринава се случила ужасна несреќа кога 7-годишно дете падна од тераса од 12. спрат и загина на лице место. Како што Курир.рс дознава, несреќата се случила утринава во 08:30 часот. Увидот е во тек.

Трагедија во Ниш: 7 годишно дете падна од 12 кат, загина на лице место

Скопје1 - 08.11.2019

Во Ниш утринава се случила ужасна несреќа кога 7-годишно дете падна од тераса од 12. спрат и загина на лице место. Како што Курир.рс дознава, несреќата се случила утринава во 08:30 часот. Момчето паднало на автомобил паркиран пред зградата и ...

Трагедија во Ниш: Седумгодишно дете загина по пад од 12. кат

24 Вести - 08.11.2019

Седумгодишно дете загина денеска околу 8.30 часот по пад од висока зграда во Ниш, дознава Блиц.рс. Според првичните информации, детето, кое било само дома, паднало од 12 кат на зградата. Детето паднало врз автомобил марка „голф“ паркиран пред ...

Ниш: Дете загина откако паднало од 12 кат од зграда

Република - 08.11.2019

Седумгодишно дете загина денеска откако паднало од 12 кат на станбена зграда во Ниш. Засега не се познати деталите за несреќата, а се шпекулира дека детето паднало од прозорецот. Увидот е во тек, а според информациите од Србија, детето останало само ...

Дете загина по пад од 12. кат во Ниш

Centar - 08.11.2019

Седумгодишно момче утрово околу 8:30 часот паднало од 12. кат на висококатница во Ниш и загинало на самото место, пренесува „Блиц“. Според првичните информации, момчето било само дома. Официјално, не е познато под какви околности тоа паднало од ...