TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Времето денеска: претежно сончево

Алсат-М - 28.10.2021

Наутро ќе биде студено, а преку денот претежно сончево. Ќе дува слаб ветер од североисточен правец. Дневната температура ќе биде од 13 до 19 степени. Во Скопје и околината слично време. Дневната температура ќе биде 16 ...

Во Битола студено утро, преку денот претежно сончево

Битола Њуз

Утрово -2 степена во Битола

Тера

Наутро студено, преку ден сончево

MakPress

Наутро студено, преку ден сончево

Бриф

Наутро студено, преку ден сончево

Независен

Наутро студено, преку ден сончево

Слободен Печат

Курир 24Инфо Кајгана iPortal Скопје инфо +инфо МКД OhridNews