TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дизни не ѝ се јави на Меган, но таа доби понуда од Симпсонови

Н.Македонија - 26.03.2020

Продуцентот и сценарист Ал Џон на култната анимирана серија Симпсонови ја повикал Меган да се приклучи во тимот, пишува британски „Мирор“. Тој додава дека подготвиле понуда за Меган која би требала да го позајми својот глас на некој од ликовите во ...

Меган и Хари со совети против коронавирус, но добија само саркастични коментари

Локално - 25.03.2020

Официјално принцот Чарлс е позитивен на коронавирус, а речиси сите членови од кралското семејство, дури и Меган и Хари, неодамна присуствуваа на повеќе манифестации и настани. Преку своите профили на социјалните мрежи тие споделија неколку совети, ...

Меган Маркл и Хари споделија совети за однесување во време на корона, но никој не очекуваше дека ќе наидат на вакви ...

Вистина.мк - 25.03.2020

Меган Маркл и принцот Хари на социјалните мрежи споделија неколку совети како да се однесуваат граѓаните за време на пандемијата корона. Имено, тие се наоѓаат во самоизолација во својот дом во Канада, а на својот „Инстаграм“ објавија совети од ...

Меган Маркл по понудата од 5 милиони долари, сега доби уште поинтересна улога

+инфо - 25.03.2020

Меган Маркл неодамна доби понуда од една голема козметичка компанија да се појави во една серија и да заработи дури пет милиони долари за само пет минути. Меган и Хари решија да се разделат од кралството и да бидат финансиски независни.

Меган ќе го позајми гласот во „Симпсонови“

Репортер - 25.03.2020

Американскиот продуцент и сценариост Ал Џин ја поканил Меган Маркл да се приклучи во култната анимирана серија Симпсонови за да го позајми својот глас на некој од ликовите. Претходно прашина се крена кога Хари побара од шефот на „Дизни“, Боб Игер, ...

Бомбастична понуда за Меган Маркл: За пет минути може да заработи цело богатство

Курир - 25.03.2020

Меган Маркл неодамна доби понуда од една голема козметичка компанија да се појави во една серија и да заработи дури пет милиони долари за само пет минути. Меган и Хари решија да се разделат од кралството и да бидат финансиски независни.

Дизни не ја повика, но Меган ќе го попзајми гласот во Симпсонови?

Локално - 25.03.2020

Пред неколку месеци Меган Маркл се согласи да го даде гласот за Дизни, а продукциската куќа за возврат требло сретствата да ги донира во добротворна установа за заштита на слоновите, но работата за сега не е реализирана.

Пристигна првата улога за филм – Меган Маркл ќе се појави во „Симпсонови“?!

Убавина и Здравје - 24.03.2020

Откако донесоа одлука да не бидат повеќе дел од кралското семејство и да ги загубат титулите, Хари и Меган останаа без парите што ги добиваа, а дел мораат и да вратат. Така, им останува сами да почнат да заработуваат.

Меган Маркл добила предлог да синхронизира лик од Симпсонови

MTM - 24.03.2020

Меган Маркл добила предлог да синхронизира еден од ликовите во серијалот анимирани филмови „Симпсонови“, објави весникот „Мирор“. Продуцент на серијалот и седумкратен добитник на наградата Еми, Ел Џин е подготвена да стапи во контакт со сопругата на ...

Дали Меган Маркл ќе го „позајмува“ гласот за серијата „Симпсонови“, понуда добила и Грета Тунберг?!

Слободен Печат - 24.03.2020

По откажувањето од кралските должности, принцот Хари и Меган Маркл останаа без парите што ги добиваа од кралското семејство, а дел од нив дури мораа и да вратат. Аама, ете, имало ...

Меган Маркл добила предлог да синхронизира еден од ликовите во „Симпсонови“

Нетпрес - 25.03.2020

Меган Маркл добила предлог да синхронизира еден од ликовите во серијалот анимирани филмови „Симпсонови“, објави весникот „Мирор“. Продуцент на серијалот и седумкратен добитник на наградата Еми, Ел Џин е подготвена да стапи во контакт со сопругата на ...