TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Познатата Никол Ричи буквално се запали дувајќи роденденски свеќи (ВИДЕО)

Хаштаг - 22.09.2021

Требаше да биде незаборавна прослава на четириесеттиот роденден - па така и се случи! Никол Ричи сподели видео од прославата на својот роденден, на профилот на Инстаграм, но никој не очекуваше што ќе се случи на крајот.

СЕ ЗАПАЛИЛА ДУВАЈЌИ ГИ РОДЕНДЕНСКИТЕ СВЕЌИ Ќерката на Лајонел Ричи доживеа несреќа (ВИДЕО)

+инфо - 22.09.2021

Никол Ричи, ќерка на пејачот Лајонел Ричи, го прослави својот 40-ти роденден. Таа објави видео од прославата на Инстаграм. Во видеото, Никол ги дува свеќите на роденденската торта. Во еден момент пламенот од свеќите ѝ ја зафатил косата.

(Видео) Дувала свеќи за роденден и се запалила – Ќерка му на Лајонел Ричи доживеа незгода

ММС - 22.09.2021

Никол Ричи, ријалити ѕвезда и ќерка на Лајонел Ричи, го прослави својот 40 -ти роденден и објави видео од прославата, кое ги шокираше сите нејзини следбеници. Во видеото, Никол дува свеќите на тортата и во еден момент пламенот од свеќа ја зафати ...

Ќерката на познатиот пејач Лајонел Ричи „пламна“ на својот роденден: Кога ријалити ѕвездата ќе се запали…! (ВИДЕО)

Вистина.мк - 22.09.2021

Никол Ричи, ријалити sвездата и ќерка на познатиот соул пејач Лајонел Ричи, до крајот на животот ќе ја памети прославата на својот својот 40 -ти роденден. Таа објави видео од жешката славеничка ноќ на Инстаграм.

Ријалити ѕвездата за малку ќе се запалеше: Дуваше свеќи, па пламенот и ја запали косата, едвај извлече жива глава ...

Курир - 22.09.2021

Требаше да биде незаборавна прослава на четириесеттиот роденден – па така и се случи! Никол Ричи сподели видео од прославата на својот роденден, на профилот на Инстаграм, но никој не очекуваше што ќе се случи на крајот.

Никол Ричи, поранешната пријателка на Парис Хилтон, си ја запали косата од свеќите на роденденската торта (видео)

Црнобело - 22.09.2021

Поранешната најдобра пријателка на Парис Хилтон – Никол Ричи – на 21 септември го прослави 40-тиот роденден, но на прославата се случила мала незгода. Ријалити ѕвездата сподели видео на Инстаграм од моментот кога ги дува свеќичките на роденденската ...