TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Манекенката се соблекла во бикини и го покажала совршеното тело

Точка - 08.11.2019

Убавата руска манекенка Ирина Шајк ги воодушевила своите фанови со најнова фотографија на која позирала во костим за капење. Селфито оваа убавица го направила каде што го прават и повеќе од девојките, пред огледало.

(ФОТО) Колку да го потсети што загуби: Бившата на Роналдо со провокативна фотка

Спортклуб - 08.11.2019

Иако повеќе не е со Крисијано Роналдо, руската манекенка Ирина Шајк и понатаму е популарна и медиумите ги следат сите нејзини чекори. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во ...

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа сексапилното тело ФОТО

+инфо - 08.11.2019

За само еден ден, таа доби речиси 400.000 лајкови, а следуваа и многу комплименти во коментарите. Убавата Ирина Шајк се фотографирала „без глава“, сакајќи да го истакне своето совршено тело.

ФОТО: Поранешната на Роналдо ја разбуди фантазијата на мажите - Ирина го покажа совршеното тело

Press24 - 08.11.2019

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк, поранешната девојка на Кристијано Роналдо, ги доведе мажите до лудило со новата фотографија објавена на Инстаграм. Иако 33-годишната Русинка не ја покажа својата глава на огледалото, тоа никој не ѝ го замери ...

Фото: Ирина во бикини го покажа совршеното тело!!!

Канал5 - 08.11.2019

Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк уште еднаш со фотографија на која позира во костим за капење ги воодушеви своите фанови на социјалните мрежи. Популарното селфи екс девојката на Роналдо и Бредли Купер го направи пред огледалото.

Ирина Шајк има нов дечко?! – Се шушка дека манекенката е во врска со овој дизајнер

Убавина и Здравје - 08.11.2019

Ирина Шајк и Бредли Купер ја прекинаа својата врска во јули, а медиумите од тогаш во чекор ја следат познатата манекенка и го забележуваат секое нејзино излегување. Па така, деновиве осамна вест дека убавата Ирина е во врска со Рикардо Тиски кој ...

(Фото) По разделбата со Бредли Купер, Ирина Шајк во љубов со Италијанец

Репортер - 08.11.2019

Пет месеци по разделбата со холивудскиот актер Бредли Купер, Ирина Шајк има нов дечко. Таа била сликана со нов маж на една забава по доделувањата на наградите за најдобар иноватор во Њујорк.

Пет месеци по разводот, Ирина се прошета со новото момче

Локално - 08.11.2019

Се чини дека една од најубавите жени на светот, супермоделот Irina Shayk, не тагувала многу по раскинувањето со Bradley Cooper. Само пет месеци по прекинот со холивудскиот шармер, Ирина беше уловена со нов маж на една забава по доделувањата на ...

Ирина Шајк се соблече во минијатурни бикини и покажа тело како од бајките! (ФОТО)

Слободен Печат - 07.11.2019

Прекрасната манекенка секогаш измамува воздишки. Прекрасната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови кога објави селфи во огледало. Иако ја “скрати“ главата, не и го замерија тоа бидејќи го покажа своето совршено тело во минијатурен ...

Го замени Бредли Купер за него: Ирина ужива во друштвото на овој маж! (ФОТО)

Слободен Печат - 07.11.2019

Насмеаната Ирина ужива во друштвото на овој маж после ревијата на Барбери. Ирина Шајк и Бредли Купер ја прекинаа својата врска во јули, а светски познатата манекенка е видена неколку пати во друштво на мистериозни мажи, па така се шушка дека е ...

Ирина Шајк се соблече во минијатирно бикини (ФОТО)

Канал5 - 07.11.2019

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови со објава на фотографија сликано во огледало. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово ...

(НЕ)достоинствена замена за Бредли Купер? Ирина за прв пат после раскинувањето е во прегратка на непознат маж

Попара - 07.11.2019

Ирина Шајк (33) пред пет месеци му кажа збогум на Бредли Купер (44), со кого ја доби ќерката Лea, a од тогаш не се слушна ништо за нејзиниот љубовен живот. Се до вчера! Руската убавица го посети модното шоу на својот пријател Рикардо Тиши, каде што ...

Ирина Шајк во минијатурно бикини го покажа своето тело

А1 On - 07.11.2019

Руската манекенка Ирина Шајк повторно ги воодушеви своите обожаватели со нова провокативна фотографија. Таа на Инстаграм објави „жешко“ селфи. Ирина на фотографијата носи минијатурно бникини, а своето тело го покажа во одраз на ...

Жешко селфи од соба: Ирина Шајк се соблече во минијатурно бикини и го покажа своето заводливо (фото) тело

Вистина.мк - 07.11.2019

Руската манекенка знае како да го привлече вниманито на нејзините следбеници, но и да ја разбуди машката фантазија. Имено, поранешната партнерка на Бредли Купер последните неколку месеци беше во центарот на вниманието поради раскинувањето со Купер.

Ирина Шајк ги почести фановите со „жешка“ фотографија

Press24 - 07.11.2019

Атрактивната руска манекенка Ирина Шајк ги изненади своите фанови со објава на фотографија сликано во огледало. Иако ја „скратила“ главата, фановите не беа разочарани затшто манекенката го покажа своето совршено тело во минијатурно портокалово ...

Ирина Шајк се прошета рака за рака со новото момче

iPortal - 08.11.2019

Се чини дека една од најубавите жени на светот, супермоделот Irina Shayk, не тагувала многу по раскинувањето со Bradley Cooper. Само пет месеци по прекинот со холивудскиот шармер, Ирина беше уловена со нов маж на една забава по доделувањата на ...