TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џенифер Лопез целосно гола во новиот спот- многумина коментираа дека претерала а таа ја објасни симболиката (ВИДЕО)

Press24 - 14.01.2021

Латино дивата Џенифер Лопез отиде чекор подалеку и ги изненади сите со својат потег. Имено, пејачката сними нов спот за песната „ In The Morning“, а во него се појавува како од мајка родена, целосно гола.

Изгледа подобро од било кога: Џенифер Лопез ги маѓепса сите со својата сензационална фигура во бикини (ФОТО)

Попара - 14.01.2021

Џенифер Лопез со својот вереник Алекс Родригез деновиве ги наполни батериите на заслужениот одмор, а повторно беше апсолутен владетел на плажата на егзотичните острови Турк и Каикос уживајќи во вистинските летни радости во јануари Познатата пејачка, ...

Џенифер Лопез: Тргнете се од некој или нешто што навистина не го цени сето она што можете да го понудите

Фактор - 14.01.2021

„ И јас те сакав дури и повеќе отколку што се сакав себе си ... Јас сум толку возбудена што можев да го видам официјалното видео за In The Morning. Полно е со симболика за мрачна еднострана врска и сознание дека не можете да промените некој друг. ..

ФОТО: Џенифер Лопез ги носи имињата на нејзините деца на задниот дел од нејзините хеланки

Слободен Печат - 14.01.2021

Џенифер Лопез изгледа подобра од кога и да е, дури и кога се појавува во секојневни лежерни изденија. Но со последното појавување во јавноста навистина ги изненади своите обожаватели. Суперѕвездата честопати можеме да ја видиме во спортско издание, ...

Џеј Ло како ангел, целосно гола во новиот спот (ВИДЕО)

Кумановски м. - 14.01.2021

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, во кој се појавува скоро целосно гола, или како од мајка родена. Лопез е прикажана на видеото како ангел, со кратка платинеста коса – што е вистинска ...

Џенифер Лопез во спортско издание и без шминка: Скапоцената чанта ја искомбинира со тренерки

Хаштаг - 14.01.2021

Холивудската актерка и пејачка уловена додека излегувала од омилената теретана... Џенифер Лопез е фотографирана откако ја напуштила теретаната во Мајами, од каде што со пријателите седнала во блиското кафуле за да се опушти.

Зафатена поп дива: Џенифер Лопез сподели клип како работи од дома на лаптоп

Макфакс - 14.01.2021

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се огласија на Инстаграм во средата за да споделат клип на кој пејачката очигледно работи од дома. Видеото го објавија и двајцата на Инстаграм-стори, Џенифер за нејзините 138 милиони следачи, и Алекс ...

Џеј Ло како ангел целосно гола во новиот спот (ВИДЕО)

Локално - 14.01.2021

Латино дивата Џенифер Лопез објави трејлер за спотот за нејзината нова песна „In The Morning“, во кој се појавува скоро целосно гола. Лопез е прикажано на видеото како ангел, со кратка платинеста коса – што е вистинска реткост, бидејќи скоро и да ...

Незадоволна од папарацо-фотките, Џенифер Лопез објави фотошопирана верзија

Репортер - 14.01.2021

Џенифер Лопез неодамна предизвика лавина коментари откако папараците ја сликаа во костим за капење на плажата на островите Туркс и Кајкос. Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, имаше и такви кои сепак ги забележаа нејзините несовршености.

Џенифер Лопез го „топи“ целулитот во теретана (ФОТО)

Убавина и Здравје - 14.01.2021

Само што медиумите низ светот ги преплавија фотографии од целулитот на Џенифер Лопез (51), популарната пејачка се „фрли“ на вежбање. Папарацо-фотографите ја „уловија“ пред нејзиниот омилен фитнес-центар.

Џеј Ло изгледа фантастично во новиот спот за хитот In the Morning

Црнобело - 14.01.2021

Џеј Ло го објави спотот за нејзиниот хит In the Morning, со кој дефинитивно се надмина себеси. Во спотот Џеј Ло се појавува како сирена и како ангел, а вели дека видеото е како метафора за „едностраните“ љубовни врски.

Џеј Ло се враќа на вежбање, по одморот на кој во бикини покажа дека и таа мака мачи со целулитот

Црнобело - 14.01.2021

Очигледно, фитнесот е најголемата страст на Џеј Ло – кратко по одморот во Туркс и Кајкос , таа веднаш се врати на вежбање. 51-годишната Џенифер Лопез веднаш почна со вежбање откако се врати од одмор, а папараците ја „уловија“ пред нејзиниот омилен ...

Џенифер Лопез го објави спотот за „In The Morning“

ЗаЗабава - 14.01.2021

Џенифер Лопез навистина не застанува. После новогодишниот настап на Тимес Сквер таа без пауза работеше на снимањето на новиот видео запиз за последната песна „In The Morning“. За спотот, Лопез вели: „Полно е со симболизам за мрачна еднострана врска ...

По фотографиите направени од папараците, објави една своја разголена фотографија, што велите, има ли разлика? (ФОТО)

Попара - 13.01.2021

Џенифер Лопез на Instagram објави фотографија од одморот на островите Турк и Каикос, која очигледно малку ја уредила во Фотошоп. Откако минатата недела се појавија фотографии од нејзините папарацо фотографии од плажа на островите Турк и Каикос, на ...

Џенифер Лопез ја подига температурата во бикини на рајските острови Туркс и Кајкос (ФОТО)

MTM - 13.01.2021

Таа има убиствено тело, избрусено со танцување и редовни тренинзи. Џенифер Лопез и нјзиниот свршеник Алекс Родригез новата година ја започнаа со релаксација на егзотична дестинација, на раските острови Туркс и Кајкос.

Зафатена поп дива: Џенифер Лопез сподели клип како работи од дома на лаптоп

MTM - 14.01.2021

Џенифер Лопез и нејзиниот вереник Алекс Родригез се огласија на Инстаграм во средата за да споделат клип на кој пејачката очигледно работи од дома. Видеото го објавија и двајцата на Инстаграм-стори, Џенифер за нејзините 138 милиони следачи, и Алекс ...

Џенифер Лопез на мета на критики после објавените папарацо фотки: „Не си толку згодна како што се претставуваш!“

Убавина и Здравје - 13.01.2021

Латино дивата Џенифер Лопез неодамна предизвика лавина коментари откако папараците ја „уловија“ во костим за капење на плажата на островите Туркс и Кајкос. Иако многумина го пофалија нејзиниот изглед, имаше и такви кои сепак ги забележаа нејзините ...

Голема разлика: Најпознатиот адут на Џеј Ло на Инстаграм и во реалноста

Женски магазин - 13.01.2021

Бројни фотографии од Џенифер Лопез за време на нејзиниот одмор го преплавија светот! Латино дивата се упати кон Островите Туркс и Каикос, каде ужива во убаво време. Таму папараците многу бргу ја забележаа на даска за сурфање.

Џенифер Лопез ја подига температурата во бикини на рајските острови Туркс и Кајкос

Макфакс - 13.01.2021

Таа има убиствено тело, избрусено со танцување и редовни тренинзи. Џенифер Лопез и нјзиниот свршеник Алекс Родригез новата година ја започнаа со релаксација на егзотична дестинација, на раските острови Туркс и Кајкос.

Џеј Ло со заборавена врвка од етикета на бикините на плажа на Туркс и Кајкос (фото)

Црнобело - 13.01.2021

По фотографиите со целулит на задникот, во медиумите осамнаа нови фотки од Џеј Ло на егзотичен одмор, каде изгледа одлично во светкави бикини. Џенифер Лопез има неверојатно тело на 51 година.

ДАЛИ НЕ ПРЕТЕРАЛА СО ФОТОШОП? После папарацо фотките Џенифер Лопез објавила своја верзија, разликата не е мала

Вечер - 13.01.2021

Бројни фотографии на Џенифер Лопез од одморот го прплавиле светот. Минатата недела папарацо фотките од плажата на островот Турск и Каикос јасно го покажале телото на славната Џенифер Лопез со сите недостатоци и целеулит.