TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео: Атрактивната новинарка повторно ја „запали“ Италија

Спортски - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена на нозе цела Италија. Дилета Леота постојано привлекува внимание со нејзините објави на социјалните мрежи, а сега сите зборуваат за нејзиното „жешко“ видео.

(ВИДЕО) Атрактивната Дилета со „жешко“ видео ги „запали“ фановите

Спортклуб - 08.11.2019

Италијанската спортска новинарка Дилета Леота повторно ја крена комплетната италијанска јавност на нозе. На кој и стадион да се појави, Дилета блеска и мами реакции од гледалиштето, а поради својата популарност ја следат повеќе од пет милиони луѓе.

ВИДЕО: Италијанска спортска коментаторка го „запали“ интернетот

Sport M - 08.11.2019

Италијанската фудбалска коментаторка Дилета Леота го „запали“ интернетот со видео снимката која ја објави на социјалните мрежи. Русокосата новинарка одлучи да ги почести нејзините следбеници со видео како ...