TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Свирепо убиство на младо момче во Прилеп

Телма - 29.02.2024

Свирепо убиство на младо момче се случило вечерва во самиот центар на Прилеп. Момчето било избодено со нож. Повеќе жители на Прилеп испратија сознанија до Телма дека претходно група младинци имале физичка пресметка.

Касапење во строгиот центар на Прилеп: Брутално убиство на младо момче со нож – нападнато било од повеќе лица

Lider - 29.02.2024

Прилеп станува сведок на страшно злосторство. Група млади физички нападнала младо момче, а настанот завршил со брутално прободување со нож и убиство во центар на градот Порталот Маркукуле прв ја објави веста за инцидентот.

Свирепо убиство вечерва во центарот на Прилеп – младо момче избодено до смрт!

4NEWS - 29.02.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле , група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветтокатницата.

Со нож убиено момче вечерва во Прилеп, познати нови детали…

4NEWS - 29.02.2024

По расправија помеѓу група на млади луѓе, следела прво физичка пресметка, а потоа со повеќе убоди од нож избодено е момче од населеното место Сенокос, општина Долнени, пишува Маркукуле. Според првичните информации, момчето (А.Д.

„Маркукуле“: Свирепо убиство во Прилеп, младо момче избодено до смрт!

Курир - 29.02.2024

Засега не е познат идентитетот на момчето, само се знае дека има имало околу 15-16 години и дека е од ромска припадност. Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп, објави порталот Маркукуле.

Убиено младо момче во Прилеп

Нетпрес - 29.02.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп, објави порталот Маркукуле. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред зграда.

Младо момче избодено со нож во центарот на Прилеп

Канал5 - 29.02.2024

Брутално убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле , група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветкатницата.

„Маркукуле“: Свирепо убиство вечерва во Прилеп, младо момче избодено до смрт

Press24 - 29.02.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп, објави порталот Маркукуле. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветтокатницата.

(ДОПОЛНЕТО)Свирепо убиство вечерва во центарот на Прилеп – 14 годишно момче избодено до смрт!

Либертас - 01.03.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава Маркукуле , група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветтокатницата.

Младо момче избодено до смрт во центарот на Прилеп

Слободен Печат - 29.02.2024

Брутално убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп. Имено, како што дознава и објавува локалниот интернет портал „Маркукуле“, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветкатницата.

Убиство во Прилеп, младо момче избодено со нож

24Инфо - 29.02.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во строгиот центар на Прилеп, објави порталот Маркукуле. Имено, како што дознава Маркукуле, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред зграда.

Младо момче избодено до смрт во центарот на Прилеп

Фокус - 29.02.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во центарот на Прилеп, објави локалниот портал „Маркукуле“ . Според информациите на медиумот, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветтокатница во градот.

ТЕШКА НОЌ ВО ПРИЛЕП: Убиство на младо момче вечерва го потресе градот

Centar - 29.02.2024

Свирепо убиство се случило вечерва во центарот на Прилеп, објави локалниот портал „Маркукуле“. Според информациите на медиумот, група на млади луѓе најпрво физички нападнале, а потоа и со нож избоделе младо момче пред деветтокатница во градот.