TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Метју Меконахи откри дека бил сексуално злоставуван како тинејџер

Слободен Печат - 23.10.2020

Актерот Метју Меконахи прозборе за своите животни искуства. Тој во своите мемоари насловени „Greenlights“ откри тајни од неговиот приватен живот за кои јавноста досега не знаела. Меконахи (50) ги категоризирал настаните во неговиот живот како ...

Метју Меконахи: Бев принуден на првиот секс

Локално - 23.10.2020

Актерот Метју Меконахи, во своите мемоари „Greenlights“ откри дека неговото прво сексуално искуство не било по негова желба, туку бил принуден да го стори тоа. На самиот почеток на мемоарите, Метју претстави неколку интимни факти за себе пред ...

Метју Меконахи: Под уцена ја изгубив невиноста на 15 години

Кајгана - 22.10.2020

Актерот Метју Меконахи се отвори за трауматичните настани во неговиот живот, откривајќи дека бил сексуално злоставуван како тинејџер и дека под уценува ја изгубил невиноста на 15-годишна возраст.