TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Луна Ѓогани во седмиот месец од бременоста го напушти Белград и замина на егзотична дестинација

Скопје24 - 03.03.2021

Пејачката Луна Ѓогани токму на денот на жената 8ми март го слави и својот роденден, а по тој повод од сопругот Марко одлучи да ја изненади со карти за егзотично патување. Имено, Луна и Марко за да го прослават роденденот заминаа во Дубаи, иако Луна ...

Изненадување за роденден: Луна Ѓогани во седмиот месец од бременоста го напушти Белград и замина на ова егзотична ...

Вистина.мк - 03.03.2021

Луна Ѓогани на 8ми март го слави својот роденден, а по тој повод нејзиното момче и подари патување на луксузна дестинација. Имено, Марко и подари одмор во Дубаи каде што заедно ќе го одбележат нејзиниот роденден.

Луна Ѓогани во седмиот месец од бременоста го слави својот роденден во Дубаи – Роденденско изненадување од Марко

Убавина и Здравје - 03.03.2021

Луна Ѓогани на 8. март го слави својот роденден, а по тој повод нејзиното момче и подари патување на луксузна дестинација. Имено, Марко и подари одмор во Дубаи каде што заедно ќе го одбележат нејзиниот роденден.