TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Холивудска актерка го откри чудното име на новородениот син

Канал5 - 13.01.2021

Ема Робертс го откри уникатното име што го избрала за својот новороден син. 29-годишната актерка на Инстаграм ја објави првата фотографија од нејзиниот син што го доби со своето момче, Гарет Хедлунд кон крајот на минатата година.

Ема Робертс првпат го покажа новородениот син

Макфакс - 13.01.2021

Ема Робертс (29) и нејзиното момче Гарет Хедлунд (36) станаа родители на 27 декември. А во вторникот, две недели по породувањето, актерката ја сподели првата фотографија со новороденчето. Во објавата на Инстаграм-профилот, кого го следат 15.5 ...