TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Барселона нема да продава играчи оваа зима

МакФудбал - 08.12.2023

Раководството на Барселона е децидно дека нема да се раздели со ниту еден играч за време на зимскиот преоден рок. Каталонците сметаат дека нивниот состав не е доволно широк и не можат да си дозволат да загубат нови играчи напролет.

Феран Торес би можел да ја напушти Барселона во јануари

OhridNews - 07.12.2023

Фудбалерот од средниот ред на Барселона, Феран Торес би можел да го напушти тимот во зимскиот преоден рок. Тренерот на Каталонците Чави не смета на играчот, пренесува „AS“. Според шпанскиот спортски весник, фудбалерот се плаши да не го загуби ...

Феран Торес би можел да ја напушти Барселона во јануари

Канал5 - 07.12.2023

Напаѓачот на Барселона и шпански репрезентативец Феран Торес во зимскиот преоден рок би можел да го напушти гигантот од Ноу Камп. Тренерот на Каталонците Чави не смета на играчот, пренесува „AS“.

Феран Торес би можел да ја напушти Барселона во јануари

MakPress - 08.12.2023

– Фудбалерот од средниот ред на Барселона, Феран Торес би можел да го напушти тимот во зимскиот преоден рок. Тренерот на Каталонците Чави не смета на играчот, пренесува „AS“. Според шпанскиот спортски весник, фудбалерот се плаши да не го загуби ...