TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ВИДЕО: Камера снимила стравичен момент од судир во Индија - момче и жена летале низ автобусот

Press24 - 18.07.2019

Ученик и жена која го носела на училиште за чудо ја преживеале сообраќајната несреќа која се случила во индискиот град Багерати. Сигурносната камера го снимила моментот кога во него удрило друго возило.

Камерата го сними моментот на страотен судар во Индија: Дете и жена летаа низ автобус, само чудо ги спаси

Сител - 18.07.2019

Ученик и жена која го носела на училиште за чудо преживеаја сообраќајна несреќа која се случи во индискиот град Банергати. Безбедносната камера во автобусот го сними моментот кога во него бочно се заби друго возило.