TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за 20 февруари 2024

Centar - 19.02.2024

Овен (21 март – 19 април): Денес, Овен, вашата енергија и ентузијазам се заразни! Искористете ја вашата страст и желба за да се справите директно со предизвиците и да ги инспирирате оние околу вас.

Дневен хороскоп за 21 февруари 2024

Centar - 20.02.2024

Овен (21 март – 19 април): Денес, Овен, може да почувствувате наплив на енергија и ентузијазам. Одличен ден е да ги следите своите цели со страст и одлучност. Верувајте им на вашите инстинкти и преземете храбра акција кон вашите соништа.

Прочитајте што ве советуваат ѕвездите за оваа недела од понеделник 19.02.2024 до недела 25.02.2024 во врска со ...

Lady - 19.02.2024

Овен Работа: Овенот го очекува поволна работна недела на деловен план, се ќе биде насочено кон квалитетно и професионално исполнување на обврските… Акцент на договори, преговори и потпишување документи. Можност за пократко службено патување.

Што носат ѕвездите оваа недела – хороскоп до 25 февруари 2024

Centar - 19.02.2024

Овен (21 март – 19 април): Оваа недела, Овен, се чувствувате полни со енергија и ентузијазам. Прифатете ги можностите за авантура и истражување, без разлика дали се работи за пробување ново хоби или тргнување на спонтано патување.