TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Полицајка во Косово ги убила родителите и браќата, па се самоубила

Макфакс - 18.02.2020

Полициска службеничка во Гњилане убила четворица членови од нејзиното семејство, па извршила самоубиство, пренесуваат косовските медиуми. Се претпоставува дека полицајката В.Б. ги убила двајцата родители и двајцата браќа, а потоа се самоубила, ...

Две верзии за настраданото петочлено семејство во Гњилане

AKO - 18.02.2020

По невидената трагедија во Косово, во градот Гњилане, во која настрада петочленото семејство Блаца, медиумите објавија и втора верзија за можниот редослед на настаните. Имено, според новата верзија, најверојатно полицајката Владете Блаца, откако во ...

Косовска полицајка си ги убила родителите и браќата, па се самоубила

Р.С.Европа - 18.02.2020

Една косовска полицајка во Гњилане денеска убила четири члена на своето семејство, по што се самоубила. Полицијата потврди дека таа си ги убила родителите и браќата. Обвинителот Арбен Кадриу за Радио Слободна Европа изјави дека убиствата биле ...

Незапаметен масакр на Косово : Полицајка си ги убила родителите и браќата , па се самоубила (ВИДЕО)

Press24 - 18.02.2020

Полицајка од Гњилане убила четири лица, членови на нејзиното семејство, а потоа се самоубила денеска околу 13 часот. Според првичните информации, се претпоставува дека починатата В.Б., полицајка вработена во полициската станица во Гњилане, со огнено ...

Полицајка во Гњилане си ги уби родителите и браќата, па се самоуби

Алсат-М - 18.02.2020

Полицискa службеничка во Гњилане убила четворица членови на семејството, а потоа се самоубила, пренесува „Косова прес“. Портпаролот на локалната полиција, Исмет Хашани, се воздржал од какви било изјави за косовските медиуми, со образложение дека ...

Полицајка од Косово ги убила родителите и браќата, па си пресудила

+инфо - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

Опсервер - 18.02.2020

– Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Полицајка во Гнилане усмртила четири членови на своето семјество, па извршила самоубиство

Слободен Печат - 18.02.2020

Попладнево во местото Гнилане во Косово, В.Б. со огнено оружје застрелала четири членови на своето семејство, односно својот татко, мајка и двајца браќа, а потоа извршила самоубиство. Според пишувањата на косовските медиуми, жената која пукала во ...

Полицајка од Гњилане убила четири членови на семејството, па се самоубила

ТВ21 - 18.02.2020

На улица во близината на центарот на Гњилане, денеска околу 13 часот имало пукотници. Ова го потврдија од полицијата во Косово. „Косова прес“ пренесува дека полицискa службеничка во Гњилане убила четворица членови на семејството, а потоа се ...

Нов детаљ за полицајката која ги уби родителите и браќата

Република - 18.02.2020

Државното обвинителство на Косово доставило нови податоци за повеќеструкото убиство кое се случило во Гњилане каде 45-годишна полицајкa си ги уби родителите и браќата, а потоа и сaмата се убила.

Полицајка од Гњилане ги уби родителите и браќата, па се самоуби

Expres - 18.02.2020

Пет члена на едно семејството загинаа денеска во пукотница Гњилане, потврди Државното обвинителство со соопштение, пренесува „Газета експрес“. Полицискa службеничка В.Б. ги убила родителите и двајцата браќа а потоа се самоубила.

Пукотници во Гњилане, сомнежи за повеќекратно убиство

ТВ21 - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Пукотници во Гњилане, сомнежи за повеќекратно убиство

А1 On - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Пукотници во Гњилане, сомнежи за повеќекратно убиство

Опсервер - 18.02.2020

– Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Пукотници во Гњилане, сомнежи за повеќекратно убиство

24Инфо - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес”, најверојатно станува збор за ...

ВИДЕО: Полицајка од Косово ги убила родителите и браќата, па сe самоубила

Либертас - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Пукотници во Гњилане, сомнежи за повеќекратно убиство

Сител - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Полицајка од Косово ги убила родителите и браќата, па се самоубила

Република - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

А1 On - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство. Според соопштението на обвинителството, трагичниот настан се ...

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

24Инфо - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

Сител - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Полицајка од Косово ги убила родителите и браќата, па сe самоубила

iPortal - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Полицајка во Гњилане си ги уби родителите и браќата, па се самоуби

Centar - 18.02.2020

Полицискa службеничка во Гњилане убила четворица членови на семејството, а потоа се самоубила, пренесува „Косова прес“. Портпаролот на локалната полиција, Исмет Хашани, се воздржал од какви било изјави за косовските медиуми, со образложение дека ...

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

4NEWS - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

НЕЗАПАМТЕН МАСАКР- ЧЕТИРИКРАТНО УБИСТВО И САМОУБИСТВО: Ова е полицајката која ги уби родителите и браќата, па се ...

Курир - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Полицajка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

Нетпрес - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Невиден масакр: Полицајка ги изрешетала родителите, двата брата, па си пресудила себе си

Република - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

Денешен - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Полицајка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

Локално - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство. Според соопштението на обвинителството, трагичниот настан се ...

Полицајка од Косово ги уби родителите и двајцата браќа, па се самоуби

Фокус - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Пукотници во Гњилане, сомнежи за повеќекратно убиство

MakPress - 18.02.2020

Вооружен инцидент, во кој, според првичните информации, е убиено најмалку едно лице, се случи претпладнево во градот Гњилане, во источно Косово, јави дописникот на МИА од Приштина. Според порталот „Газета експрес“, најверојатно станува збор за ...

Полициска службеничка во Гњилане ги уби родителите и два брата, па се самоуби

MakPress - 18.02.2020

Косовското обвинителство го потврди инцидентот што се случи денеска околу пладне во градот Гњилане, во источно Косово и информира дека станува збор за четирикратно убиство и самоубиство, јави дописникот на МИА од Приштина.

Трагедија го потресе Балканот: Полицајка во Косово си го убила семејството па се самоубила

24Инфо - 18.02.2020

Полициска службеничка во Гњилане убила четворица членови од нејзиното семејство, па извршила самоубиство, пренесуваат косовските медиуми. Се претпоставува дека полицајката В.Б. ги убила двајцата родители и двајцата браќа, а потоа се самоубила, ...

Полицајка во Косово ги убила родителите и браќата, па се самоубила

Н.Македонија - 18.02.2020

Полициска службеничка во Гњилане убила четворица членови од нејзиното семејство, па извршила самоубиство, пренесуваат косовските медиуми. Се претпоставува дека полицајката В.Б. ги убила двајцата родители и двајцата браќа, а потоа се самоубила, ...