TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќерката на Цеца денес полни 20 години: Еве како изгледаше кога се појави првпат

Убавина и Здравје - 25.05.2018

Анастасија Ражнатовиќ , ќерка на фолк-пејачката Цеца Ражнатовиќ , денес полни 20 години. Неа медиумите ја следат во чекор уште од раното детство, но малкумина се сеќаваат како изгледаше кога првпат се појави на телевизија.

(Фото) Цеца и Аркан со Анастасија кога била бебе

Репортер - 25.05.2018

Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на фолк-ѕвездата Цеца, денес полни 20 години. Спрските медиуми и нејзините следбеници на социјалните мрежи пишуваат дека таа ги наследила и талентот и убавината на мајка си.