TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ова е легендарно интервју од принцот Хари: Нема да ви се верува што кажа!

Попара - 27.02.2021

Животот во Америка е сосема поинаков од оној во Велика Британија. Принцот Хари, кој се пресели во Лос Анџелес пред нешто помалку од една година со неговата сопруга Меган Маркл и наскоро двегодишниот син Арчи, не знаеше дека ќе има толкава разлика.

Собиравме ѓубре со стапови: Принцот Хари за татко му- идниот крал

Фактор

Со кого спиеше Принцот Хари: Тие одбија да бидат принцези

Фактор

(ВИДЕО) Принцот Хари открил што мисли за серијата „Круна“ – би можеле да се изненадите!

Екран - 27.02.2021

Принцот Хари му дал интервју на Џејмс Корден и сега сите светски медиуми зујат за тоа . Принцот открил зошто го напуштил кралското семејство, но зборувал и за серијата „Круна“, која во четвртата сезона ги портретираше животите на неговите родители ...

Принцот Хари откри колку е веродостојна серијата „Круна“ и кого би сакал да го гледа во неговата улога

Попара

Принцот Хари откри зошто го напуштил кралското семејство (ВИДЕО)

Канал5

Принцот Хари искрено во шоуто на Џејмс Корден: „Го направив она што секој сопруг и татко би го направил – морав да го одведам семејството оттаму“

Слободен Печат

Принцот Хари конечно призна зошто го напушти кралското семејство, неговите зборови ќе ве растажат! (ВИДЕО)

Попара

Секој маж и татко ќе го направеше истото: Принцот Хари проговори за кралското семејство

Мастило

Принцот Хари во „Late Late Show“: Зборувал за напуштањето на кралското семејство, но и открил како знаел дека Меган е „вистинската“

Точка

Моето ментално здравје е уништено: Принцот Хари прозборе за напуштањето на Кралството

Хаштаг - 27.02.2021

Принцот Хари гостуваше во емисијата на славниот актер и комичар Џејмс Корден, а по тој повод разговараше со него за татковството, кралското семејство, британскиот печат и неговото плекување од кралските должности.

Принцот Хари објасни зошто ги напишти кралските должности

Press24

„Медиумите беа токсични“ – принцот Хари откри зошто го напуштија кралското семејство со Меган + што мисли за серијата The Crown

Црнобело

(ВИДЕО+ФОТО) ПОСТАПИЛ КАКО СЕКОЈ ТАТКО – ПРИНЦОТ ХАРИ КОНЕЧНО ОТКРИЛ ЗОШТО ГО НАПУШТИЛ КРАЛСКОТО СЕМЕЈСТВО: „Морав да го спасам семејството!“

Екран

Ја напуштив британија зашто отровните медиуми ми го уништуваа менталното здравје, вели Принцот Хари

Сакам да кажам

ПРИНЦОТ ХАРИ призна зошто го напуштил кралското семејство: Морав да го спасам животот!

Локално

Осум правила што Хари и Меган не треба да ги почитуваат!

Lady

Принцот Хари: Британскиот печат ми го уништи психичкото здравје

Вечер Прес - 26.02.2021

Принцот Хари, според своето кажување, се повлекол од кралските должности затоа што британскиот печат бил „штетен за него“ и му го уништувал психичкото здравје. Хари се обиде да биде искрен во емисијата „Лејт лејт шоу“ на Џејмс Корден.

Принцот Хари: Британскиот печат ми го уништи психичкото здравје

Frontline

Принцот Хари најискрено до сега откри кој му го уништил животот во вистинска смисла на зборот- веќе трпам нарушено психичко здравје

Курир

Принцот Хари: Британскиот печат ми го уништи психичкото здравје

Опсервер

Принцот Хари откри зошто заминал со Меган: Британскиот печат ми го уништи психичкото здравје

+инфо

Принцот Хари: Британскиот печат ми го уништи психичкото здравје

MakPress

Принцот Хари: Британскиот печат ми го уништи психичкото здравје

iPortal

Бриф Либертас Република