TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Кој е побогат: Џиџи Хадид или Зејн Малик?

Независен - 23.05.2020

САД – Сега, кога супермоделот Џиџи Хадид официјално потврди дека е бремена со своето прво дете, не можеме да помогнеме, но не се прашуваме како ова следно поглавје ќе влијае на нејзините финансии.

Манекенката Џиџи Хадид: Бев бремена и додека чекорев по модните писти!

Слободен Печат - 22.05.2020

Веста дека 25-годишната манекенка го чека првото дете со пејачот Зејн Малик, се прошири не многу долго после модните недели во Њујорк, Лондон, Милано и Париз. Џиџи чекореше на ревиите за најпознатите дизајнери во светот, а дури сега откри дека тоа ...