TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ФОТО | Фотографија полна љубов: Мајкл Даглас во прегратка со својот едномесечен внук

Слободен Печат - 20.01.2021

Познатиот холивудски актер Мајкл Даглас (76) е пресреќен во друштво на својот внук, па така тој на социјалните мрежи сподели црно-бела фотографија на која го држи едномесечниот Рајдер. „Првпат го видов мојот едномесечен внук Рајдер “, напиша тој под ...

Премиера на наследникот: Фотографија што ќе ви го „растопи“ срцето (ФОТО)

Убавина и Здравје - 20.01.2021

Познатиот актер Мајкл Даглас (76) на социјалните мрежи се пофали со својот наследник, 1-месечниот внук Рајдер , кого првпат го зеде во раце неодамна. Неговиот син Камерон Даглас и неговата парнерка Вивијан Тибес му посакаа добредојде на нивното ...

(ФОТО) Мајкл Даглас го запознал најмладиот внук па објавил заедничка фотографија

Екран - 20.01.2021

Мајкл Даглас се пофалил дека уште еднаш, минатиот месец, стана „горд дедо“. Славниот 76-годишник го прослави фактот дека неговиот син Камерон Даглас го пречека својот син Рајдер, а сега овој оскаровец доби уште една причина за славење – го запозна ...

Фотографија која зрачи љубов: Мајкл Даглас со својот едномесечен внук

Точка - 20.01.2021

Познатиот актер Мајкл Даглас (76) на социјалните мрежи сподели црно-бела фотографија на која го држи својот внук Рајдер. „Првпат го видов мојот едномесечен внук Рајдер“, напиша под фотографијата која зрачи љубов оставајќи и насмеано емоџи и срце.

Фотографија која зрачи љубов: Мајкл Даглас со својот едномесечен внук

Fashionel - 19.01.2021

Познатиот актер Мајкл Даглас (76) на социјалните мрежи сподели црно-бела фотографија на која го држи својот внук Рајдер. „Првпат го видов мојот едномесечен внук Рајдер“, напиша под фотографијата која зрачи љубов оставајќи и насмеано емоџи и срце.