TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Славниот актер не сака да ја запознае својата ќерка

Канал5 - 11.11.2019

Познатиот холивудски актер Овен Вилсон, кој е познат по улогите во некои од најпознатите комедии има три деца со три различни жени. Неговите фанови ги шокираше веста дека тој никогаш не ја запознал својата најмлада ќерка.

Славниот актер постојано глуми татко, а својата ќерка не сака ниту да ја запознае

Слободен Печат - 11.11.2019

Познатиот холивудски актер Овен Вилсон , кој го засакавме преку улогата во некои од најпопуларните комедии , има три деца со три различни жени, а неговите фанови ги шокираше веста дека тој својата најмлада ќерка никогаш не ја запознал.

Познатиот актер уште ја нема видено едногодишната ќерка

Локално - 11.11.2019

Поранешната девојка на актерот Овен Вилсон, Варуни, јавно бара од него да се вклучи во животот на нивната едногодишна ќека Лајла. Таа за „Дејли мејл“ потврдила дека актерот не е вклучен во растењето и одгледувањето на девојчето, иако помага ...

Славниот холивудски актер не сака да ја запознае својата ќерка!

Вистина.мк - 11.11.2019

Планетарно популарниот холивудски актер Овен Вилсон, кој има три деца со три различни жени, ги шокираше своите обожаватели признавајќи дека не сака да ја запознае својата ќерка Лајла. Овие детали ги откри и неговата поранешна девојка за „Дејли Меил“.

Актерот добива улоги на татко, а уште ја нема запознаено ќерката

iPortal - 11.11.2019

Поранешната девојка на актерот Овен Вилсон, Варуни, јавно бара од него да се вклучи во животот на нивната едногодишна ќека Лајла. Таа за „Дејли мејл“ потврдила дека актерот не е вклучен во растењето и одгледувањето на девојчето, иако помага ...