TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Зошто Ашер носеше ракавици на настапот на Супербоул, фановите со неколку теории (ФОТО)

Канал5 - 12.02.2024

Ашер настапи на полувремето од Суперболот, а фановите забележаа интересен детал кој предизвика дебата на интернет. Иако за време на настапот се пресоблече неколку пати, а во еден момент ја соблече и кошулата, Ашер цело време носеше ракавици.

Ашер направи спектакл на Super Bowl, а планира и венчавка за која никој не знаеше

Попара - 12.02.2024

Покрај настапот и изгледот, Ашер ја воодушеви публиката и со тоа што целиот настап го отпеа во живо. Сепак, настапот не е единствената тема за која Ашер моментално е во очите на јавноста.Очите на целиот свет беа насочени кон уште едно издание на ...

Ашер нема да земе ниту еден долар за настапот на Супербол

Слободен Печат - 12.02.2024

Ашер беше во центарот на вниманието откако дозна дека оваа година ќе настапи на полувремето на Супербол , кое се смета за еден од најважните настани во годината, но и во кариерата на секој пејач во Америка.

[ВИДЕО] Ашер ја налути публиката поради допирањето на Алиша Кис: „Тоа е нечија сопруга, човеку“

Точка - 12.02.2024

Ашер вчера направи вистинско шоу на полувремето на Супербоул, а во еден момент на сцената му се придружи и Алиша Кис. Ашер и Алиша заедно ги запеаја хитовите „If I Ain't Got You“ и „My Boo“, а во еден момент пејачот ѝ пришол на колешката и ѝ ги ...

Еве зошто Ашер не беше платен за настапот на Супербоулот

Независен - 12.02.2024

Лас Вегас – Можеби ќе ве изненади фактот дека ѕвездите всушност не добиваат хонорар за настапот на Супербоул, а Ашер сигурно немаше да биде првата отстапка. Како Лејди Гага, Шакира, Џенифер Лопес, Бијонсе, Ријана и други пред неа кои ја краселе ...

ФОТО + ВИДЕО | Спектакуларен настап на Ашер на Супербол: Пееше во живо, возеше ролшуи, танцуваше и ја соблече маицата

Слободен Печат - 12.02.2024

Ашер синоќа настапи на полувремето на Супербол , а на сцената му се придружија Алиша Кис, Џермејн Дупри, Лил Џон и Лудакрис. Настапот на Ашер траеше околу 12 минути, а веднаш по неговото завршување, интернетот беше преплавен со коментари во врска со ...

ВИДЕО: Шоу на Ашер и Кис на полувреме, но една реакција на пејачот предизвика лавина критики!

Gol.mk - 12.02.2024

И овогодинешниот Супербол ги крена Соединетите Американски Држави на нозе. Фановите не прашаа за цените на билетите, а дел од спектаклот е како и секогаш големата забава на полувремето кое годинава го одбележаа познатите музичари Ашер и Алиша Кис.

[ФОТО/ВИДЕО] Блескаво одело и црвен клавир: Ашер спектакуларен на „Супербоул“, на сцена му се придружила и оваа ...

Точка - 12.02.2024

Полувремето на „Супербоул“ со години е синоним за голем музички спектакл. На овогодишниот настапи пејачот Ашер со неколку од своите најголеми хитови. Настапот траел 13 минути, а со него на сцена се појавиле и неколку гости.

Ашер нема да биде платен за настапот на Супер Боул?

Локално - 12.02.2024

Пејачот Ашер е во центарот на вниманието откако се дозна дека ќе настапи на овогодинешното полувреме на Супер Боул, кое се смета за еден од најважните настани во годината и кариерата на секој пејач во Америка.

Моменти што го одбележаа Super Bowl 2024 + најсмешните мемиња за натпреварот (фото+видео)

Црнобело - 12.02.2024

Тејлор Свифт привлече повеќе внимание од дечко ѝ кој играше на натпреварот (и неговиот тим победи), а настапот на Ашер инспирира многу мемиња – како помина Super Bowl 2024 ? Синоќа (11.02) се одржа Super Bowl – најпопуларниот спортски настан во САД.

Со ролшуи и без маица – Како изгледаше спектакуларниот настап на Ашер на Super Bowl 2024?

Црнобело - 12.02.2024

Погледнете го спектакуларниот 13-минутен настап на Ашер на Super Bowl 2024 што ги врати милениумците во минатото. На полувремето на годинешниот Super Bowl што се одржа синоќа (11.02) во Лас Вегас, американскиот музичар Ашер имаше забавен настап на ...

📽 Ашер приреди спектакл на Супер Боул, сепак целото внимание го „украде“ Тејлор Свифт

Локално - 12.02.2024

Со години, полувремето на Супер Боул е синоним за одличен музички спектакл. Пејачот Ашер на овогодинешниот концерт настапи со неколку од неговите најголеми хитови. Настапот траеше 13 минути, а покрај него се појавија и неколку гости.

АШЕР НАПРАВИ ВИСТИНСКИ СПЕКТАКЛ НА СУПЕРБОЛ, А ПЛАНИРА И ВЕНЧАВКА Пред настапот барал дозвола за венчавање со Џенифер

+инфо - 12.02.2024

Секоја година, големото финале на професионалната американска фудбалска лига (НФЛ) е придружено со извонреден музички спектакл, а оваа година Ашер ја имаше честа да пее на полувремето. Покрај настапот и изгледот, славниот музичар Ашер ја воодушеви ...