TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Месечен хороскоп за јули 2022: Лав

Скопје инфо - 30.06.2022

Ова е месец за напредок и еволуција. Работа По долго време, на почетокот на месецот ќе посакате да си поставите финансиски цели до кои ќе се држите долго. На 5 јули, кога Марс влегува во Бик, ќе бидете мотивирани да рушите рекорди и да ги надминете ...

Месечен хороскоп за јули 2022: Девица

Скопје инфо - 30.06.2022

Јули ве инспирира да бидете храбри. Работа Во текот на јули, можно е кратко службено патување кое ќе ви биде добредојдено за да можете да го разбистрите умот и да добиете нови идеи за работата.

Месечен хороскоп за јули 2022: Рак

Скопје инфо - 30.06.2022

Не дозволувајте им на другите да ве потценат овој месец, драги Ракови. Работа Јули е месец за одлична комуникација. Ако сте планирале разговор поврзан за промена на работното место или пак зголемување на вашиот финансиски прилив, сега е вистинската ...

Месечен хороскоп за јули 2022: Близнаци

Скопје инфо - 30.06.2022

Летото највеќе им одговара на Близнаците, а овој месец ќе ви даде можност да откриете зошто е тоа така. Работа Ова е месец во кој ве очекуваат многу нови ситуации и промени, дел од нив пријатни, но и непријатни.

Месечен хороскоп за јули 2022: Бик

Скопје инфо - 30.06.2022

Иако посакувате мирен јули, овој месец ве очекува токму спротивното. Работа Ова е месец кој ви носи теми поврзани со финансиите и професионалниот развој. Вашата енергија ќе биде особено креативна и ќе ви донесе добра иднин.

Месечен хороскоп за јули 2022: Овен

Скопје инфо - 30.06.2022

Ова е месец кој ве става во центарот на вниманието, а вие ќе уживате во тоа. Работа Професионалниот хороскоп за јули ве става во позиција да ги покажете своите лидерски способности, но не и да бидете импулсивни.

Хороскопот предупредува: Кои ќе бидат најопасните датуми во јули?

Кајгана - 29.06.2022

Иако месец јули ни носи многу настани, оваа година ќе има само четири опасни денови. Ако им посветите големо внимание, можете да спречите проблеми, незадоволство и стрес. Самиот почеток носи турбуленции и бидете подготвени да се потпрете само на ...

Предупредување за сите хороскопски знаци: Има 4 опасни датуми во јули! Особено на овие денови, не започнувајте ништо ...

ТВ21 - 29.06.2022

Хороскопските знаци во јули ги чекаат 4 „опасни“ денови во кои ќе има многу предизвици и промени. Астролозите велат дека во текот на јули ќе имаме 4 многу предизвикувачки, а можеме да кажеме и опасни денови.

Предупредување за сите хороскопски знаци: Има 4 опасни датуми во јули! Особено на овие денови, не започнувајте ништо ...

4NEWS - 29.06.2022

Хороскопските знаци во јули ги чекаат 4 „опасни“ денови во кои ќе има многу предизвици и промени. Астролозите велат дека во текот на јули ќе имаме 4 многу предизвикувачки, а можеме да кажеме и опасни денови.