TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Јелена Карлеуша ги „шашардиса“ сите на снимање во Гранд (фото)

Хитпортал - 17.09.2020

Сите фанови на Јелена Карлеуша уживаа во текот на летото во секојдневните секси – бикини фотки, но за пејачката почнаа работните обврски и таа се врати на снимање во „Ѕвездите на Гранд“. Како и во монатите сезони Карлеуша продолжи со провокативни ...

Јелена Карлеуша дојде на снимањето на „Гранд“, а кога застана на сцената – сите занемеа! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 17.09.2020

Јелена Карлеуша речиси секој ден на Инстаграм објавува фотографии на кои позира во разни костими за капење, кои, рака на срце, ѝ стојат „брутално“ добро, а денес ја помести границата и го „запали“ својот профил, на кој ја следат над 2 милиони луѓе, ...

ВИДИ; КАКВО ГА*Е ИМА“! ОСТРА КАВГА на Јелена Карлеуша и ДИРЕКТОРОТ на Гранд: Како не ти е срам (видео)

Вечер - 16.09.2020

Хаос во емисја. Не издржала па морала да му одговори... Во саботата навечер не очекува нова емисија “Ѕвездите на Гранд“. Вербален дуел имале Јелена Карлеуша и Саша Поповиќ. Пејачка и член на жири во “Ѕвездите на Гранд“ не го поштедила директорот на ...

Разликата е очигледна: Јелена Карлеуша без и со филтри (ФОТО)

Курир - 16.09.2020

Многу е помал бројот на корисниците на Инстаграм кои успеваат да му одолеат на искушението и не ги „шминкаат“ своите фотографии пред да ги споделат со следбениците. Постојат огромен број апликации што за миг ви го менуваат личниот опис и ви ги ...

ИМА РАЗЛИКА: Еве како Јелена Карлеуша изгледа СО И БЕЗ ФИЛТРИ НА СЛИКИТЕ (ФОТО)

Вечер - 16.09.2020

Многу е помал бројот на корисниците на Инстаграм кои успеваат да му одолеат на искушението и не ги „шминкаат“ своите фотографии пред да ги споделат со следбениците. Постојат огромен број апликации што за миг ви го менуваат личниот опис и ви ги ...

Не е се така како што изгледа: Погледнете иста фотогарфија на Карлеуша со филтер и без филтер! (ФОТО)

Слободен Печат - 16.09.2020

Многу е помал бројот на корисниците на Инстаграм кои успеваат да му одолеат на искушението и не ги „шминкаат“ своите фотографии пред да ги споделат со следбениците. Постојат огромен број апликации што за миг ви го менуваат личниот опис и ви ги ...

Разликата е очигледна: Јелена Карлеуша без и со филтри (ФОТО)

Убавина и Здравје - 16.09.2020

Многу е помал бројот на корисниците на Инстаграм кои успеваат да му одолеат на искушението и не ги „шминкаат“ своите фотографии пред да ги споделат со следбениците. Постојат огромен број апликации што за миг ви го менуваат личниот опис и ви ги ...

Разликата е видлива: Карлеуша без фотошоп и средување на фотографиите

Скопје24 - 15.09.2020

Турбо-фолк ѕвездата, Јелена Карлеуша, беше уловена од фотографите кога пристигнуваше да ја снима емисијата Гранд Специјал во Белград. Секогаш подготвена за сликање, облечена во убав црн фустан, малку им позираше на фотографите, пред да им се посвети ...