TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Бразилската манекенка Алесандра е на море: со ананас….и со новото богато момче Александар

Вечер Прес - 10.07.2024

Светски познатата манекенка од Бразил, Алесандра Амбросио, се разнежува на морските плажи, спасувајќи се од многу жешкото лето. Разнежувањето се однесува на ананасот, нејзиното најсакано овошје, но и со новото згодно саканото момче.

ФОТО | Алесандра Амбросио има нова љубов: Згодната манекенка забележана на Ибица со син на мултимилионер

Слободен Печат - 10.07.2024

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио (43) е забележана на Ибица, во друштво на синот на мултимилионерот Мајкл Смурфит , Александар Смурфит (39). Според фотографиите, тие уживале во пливањето и делувале прилично блиски.

Алесандра Амбросио е снимена со син на мултимилијардер на одмор на Ибица (ФОТО)

Канал5 - 09.07.2024

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио е фатена на Ибица со синот на мултимилионерот Мајкл Смурфит, Александар Смурфит. Тие уживаа во пливањето и изгледаа многу блиски. Се чини дека Алесандра си најде нова љубов по раскинувањето со Ричард Ли ...

Алесандра Амбросио повторно вљубена: Ужива на Ибица со синот на познат мултимилионер

Попара - 09.07.2024

По раскинувањето со поранешното момче Ричард Ли, бразилскиот супермодел ужива во паузата со згодниот бизнисмен од Монако, Александар Смурфит. Бразилскиот модел и поранешен ангел на Victoria’s Secret Алесандра Амбросио (43) привлекува внимание каде и ...

Познатата манекенка го „уловила“ синот на мултимилионерот, цела плажа гледала во нив: Не се знае кој е позгоден, а еве ...

Точка - 09.07.2024

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио е фотографирана на Ибица со синот на мултимилионер Мајкл Смурфит, Александер Смурфит. Тие уживале во капењето и делувале многу блиски. Се чини дека Алесандра пронајде нова љубов по раскинувањето со Ричард Ли ...

Новиот дечко на Алесандра Амброзио „тежи“ милиони: Бразилската моделка во врска со син на мултимилионер

Вечер Прес - 09.07.2024

Бразилската моделка Алесандра Амброзио е фотографирана на Ибица со синот на мултимилионерот Мајкл Смурфит, Александар Смурфит. Тие уживаа во пливањето и изгледаа многу блиски. Се чини дека Алесандра си најде нова љубов по раскинувањето со Ричард Ли ...

Алесандра Амбросио фотографирана со син на мултимилионер на одмор на Ибица

Макфакс - 10.07.2024

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио е фотографирана на Ибица со синот на мултимилионерот Мајкл Смурфит, Александар Смурфит. Тие уживаа во пливањето и изгледаа дека се многу блиски. По раскинувањето со Ричард Ли минатата година, се чини дека ...

Алесандра Амбросио фотографирана со син на мултимилионер на одмор на Ибица

Репортер - 10.07.2024

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио е фотографирана на Ибица со синот на мултимилионерот Мајкл Смурфит, Александар Смурфит. Тие уживаа во пливањето и изгледаа дека се многу блиски. По раскинувањето со Ричард Ли минатата година, се чини дека ...

Алесандра Амбросио фотографирана со син на мултимилионер на одмор на Ибица

Опсервер - 10.07.2024

Бразилската манекенка Алесандра Амбросио е фотографирана на Ибица со синот на мултимилионерот Мајкл Смурфит, Александар Смурфит. Тие уживаа во пливањето и изгледаа дека се многу блиски. По раскинувањето со Ричард Ли минатата година, се чини дека ...