TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нема да ви се верува колку добро изгледа: Ангелот на Викторија Сикрет на плажа!

Хитпортал - 11.07.2018

Манекенката Кендис Свонепул,најпозната по соработката со брендот Викторија Сикрет пред помалку од еден месец на свет го донесе Аријел. Пред неколку дена отпатува во Бразил, каде најголемиот дел од времето го поминува на плажите.

Ангелот на Victoria Secret покажа тело на млада мајка

Канал5 - 11.07.2018

Супермоделот Кендис Своунпул го покажа своето тело во бикини на само еден месец по породувањето. Моделот на Викторијас Сикрет на плажа во Бразил се прошета во бикини, откако пред само еден месец го роди синчето Ариел.

ФОТО: Убавицата ја покажа фигурата само еден месец по породувањето

Курир - 11.07.2018

Супермоделот Кендис Свонепул пред нешто помалку од еден месец на свет го донесе Аријел. Манекенката, најпозната по соработката со брендот Викторија сикрет, пред неколку дена отпатува во Бразил, каде најголемиот дел од времето го поминува на плажите.

Како изгледа телото на Victoria’s Secret модел во бикини, 3 недели по породувањето? (фото)

Црнобело - 11.07.2018

Кендис Сванапул облече бикини 3 недели откако го роди своето второ дете на 19-ти јуни. Моделот на Victoria’s Secret повеќепати во текот на бременоста се соблече во бикини и имавме можност да го видиме прилично големото стомаче на плажа, а околу 3 ...