TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Прекрасната Каролина Гочева и ова лето го минува на Миконос со сопругот

Среќа.mk - 11.07.2018

Како и минатите годин така и оваа, Каролина Гочева го поминува летото на Миконос. Always windy Mykonos 🌪 A post shared by Karolina Goceva (@karolinagocheva) on Jul 11, 2018 at 3:13am PDT Овој грчки остров е омилена летна дестинација на многумина, а ...

Никол Шерцингер малку претерала со алкохолот на Миконос

Црнобело - 11.07.2018

Не е тајна дека Никол сака да се забавува и од таа причина секое лето се враќа на грчкиот остров на забавите Миконос. Деновиве папараците ја уловиле кога малку претерала со ...

(ФОТО) Каролина Гочева на Миконос: Македонско девојче по последна мода

Женски магазин - 11.07.2018

Поп-пејачката Каролина Гочева обожава да ужива на плажите на нашиот јужен сосед Грција. Иако многу ретко споделува интимни моменти од својот живот, овојпат таа реши да им открие на своите фанови дека се забавува на Миконос со своите пријателки.

ПРЕД КОНЦЕРТИТЕ ВО БИТОЛА И ОХРИД – Каролина полни батерии на Миконос!

Вечер - 11.07.2018

Каролина пред концертите во Битола и Охрид кои се закажани за 10 и 11 август заслужено се одмора и рекреира на грчкиот остров Миконос каде задолжително летува во последните неколку години.

(Фото) Каролина: Секогаш ветровито на Миконос

еМагазин - 11.07.2018

Пејачката Каролина Гочева е на одмор на грчкиот остров Миконос, дестинација која веројатно и се допаѓа, бидејќи и се навраќа. Она што можеше да се забележи на фотографиите на Инстаграм, Гочева е таму со нејзините другарки.

Каролина Гочева повторно ужива на Миконос

ЗаЗабава - 11.07.2018

Нашата позната пејачка Каролина Гочева одново и одново се враќа на грчкиот остров Миконос. По низата на одржани концерти, Каролина Гочева минува релаксирајќи се на нејзината омилена летна дестинација.

Вила на Миконос

Порта 3 - 11.07.2018

Проектантското биро Galal Mahmoud Architects стационирано во Бејрут и Абу Даби реновираше приватна вила сместена во срцето на Миконос, Грција. Зачувана е традиционалната архитектура и додаден е простор за опуштање на отворено кој директно се соочува ...

Еве со кого летува Каролина на Миконос

Хитпортал - 10.07.2018

За разлика од минатите години кога споделуваше само пејзажи, нашата поп пејачка Каролина Гочева ова лето таа реши да ги почести своите фанови со детали од својот одмор од нејзината омилена дестинација Миконос.

(Фото) Каролина и на Миконос сака да е шик

Репортер - 10.07.2018

Поп-ѕвездата Каролина Гочева и ова лето е на Миконос. Таа постојано споделува фотографии и видеа на својот инстаграм-профил од одморот во Грција. Пејачката и лани беше на Миконос, заедно со сопругот Михаил Корубин.

Каролина Гочева повторно на својата омилена летна дестинација Миконос (фото)

Црнобело - 10.07.2018

Велат Миконос секогаш е добра идеја, а ова дефинитивно важи за Каролина Гочева. Таа одново и одново се враќа на грчкиот остров што ја маѓепса. По низата концерти, Каролина Гочева минува релаксирачки денови и ноќи на нејзината омилена летна ...

Ја чека работно лето: Каролина одмара на Миконос

Независен - 10.07.2018

По низата концерти, а пред новите закажани во август, на 10 во Битола и на 11 во Охрид, поп-ѕвездата Каролина Гочева-Корубин минува релаксирачки денови и ноќи на нејзината омилена летна дестинација Миконос.